Jakościowo dobra prostownica to niezwykle istotne narzędzie, bardzo przydatne w procesie stylizowania włosów. Za jej pomocą można osiągnąć efekt idealnie gładkiej tafli, która jest bardzo modna w tym sezonie. Prostownica to też doskonałe urządzenie umożliwiające stworzenie fal i loków. Kupując ją, należy jednak zadbać o to, aby była ona dobrej jakości i nie wywoływała zniszczeń struktury włosa. Często wybieranym modelem jest Philips ProCare Keratin HP8361/00. Jest to prostownica wyposażona w zaawansowaną technologię keratynową. Czy warto ją kupić?

Philips ProCare Keratin HP8361/00 – recenzja działania

Philips ProCare Keratin HP8361/00 – recenzja musi rozpocząć się od analizy parametrów urządzenia. Prostownica posiada bardzo szerokie, ceramiczne płytki. Powleczone są warstwą z keratyną. Niezwykle korzystnie wpływa ona na kondycję włosów i zapobiega łamliwości oraz rozdwajaniu się końcówek. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie delikatnie wibrujących płytek. Dzięki tym subtelnym wibracjom włosy są rozmieszczane w równomierny sposób. Dużym atutem jest możliwość intuicyjnej regulacji temperatury. Dzięki temu urządzenie to nadaje się nawet dla użytkowniczek, których włosy są stosunkowo cienkie, łamliwe i niezwykle wrażliwe na działanie temperatury.

Maksymalna temperatura, którą można ustawić, to 230 stopni Celsjusza. Stylizacja wykonana za pomocą tak dużego ciepła, w komplecie z zastosowanie ochronnych kosmetyków, może wyglądać jak prosto z salonu. Produkt ten posiada także funkcję jonizacji. Sprawdza się więc doskonale w użyciu u Pań posiadających włos ze skłonnością do puszenia się i elektryzowania. Dodatkowo pasma stają się wyjątkowo gładkie i lśniące. Model ten charakteryzuje się wyjątkową funkcjonalnością. Bardzo szybko się nagrzewa – zajmuje to jedynie 30 sekund. Wskaźnik gotowości do pracy wyświetlający się na ekranie pokazuje, kiedy płytki osiągnęły oczekiwaną temperaturę i są gotowe do działania. Philips ProCare Keratin HP8361/00 – w teście funkcjonalności wypada bardzo pozytywnie.

Prostownica Philips ProCare Keratin HP8361/00 – opinie użytkowników

Philips ProCare Keratin HP 8361/00 – opinie użytkowników świadczą o tym, że jest to urządzenie wielofunkcyjne i praktyczne – zdecydowanie warte polecenia. Główną cechą przyciągającą klientki do zakupu jest obecność technologii keratynowej. Wpływa ona bowiem bardzo korzystnie na strukturę włosa. Wiele użytkowniczek ceni sobie również tę prostownicę za obecność długiego przewodu. Jego głównym atutem jest to, że do montażu zastosowano technologię obrotowego łączenia. Zapobiega ona plątaniu się kabla. Można korzystać z prostownicy w komfortowy sposób praktycznie w każdym miejscu. Model Philips ProCare Keratin HP8361/00 bardzo łatwo się zamyka i zajmuje stosunkowo niewielką ilość miejsca. Dzięki temu można bez większego problemu zabrać tę prostownicę w każdą podróż. Philips ProCare Keratin HP8361/00 – test użyteczności wypadł na ocenę celującą, a urządzenie dostępne jest w przystępnej cenie. Jest to prostownica zdecydowanie warta zakupu