Prezentowany model wiodącego producenta na rynku sprzętów AGD to propozycja pralki wolnostojącej, ładowanej od góry, o najwyższej klasie energooszczędności. Urządzenie z linii PerfectCare zaprojektowano tak, aby zapewnić Ci perfekcyjny wygląd Twoich ubrań. Na podstawie opinii o Electrolux EWT11262ILW można wywnioskować, że model ten spełnia wszystkie oczekiwania. Pralka jest idealna do prania zarówno mniejszych, jak i większych załadunków, dzięki technologii, która chroni mechanizm przed zużyciem, a samą pralkę przed nadmiernym drganiem. Dużym plusem jest możliwość wyboru spośród szerokiego wachlarza programów piorących. Wśród nich możesz skorzystać z programu ekonomicznego, który pozwala na znaczne oszczędności przy częstym użyciu. Uwagę zwraca również wyjątkowo zgrabna i wąska konstrukcja pralki, a system ładowania od góry zapewnia jeszcze większą ekonomię przestrzeni.

Electrolux EWT11262ILW – komfort prania w każdych warunkach

Pralka Electrolux EWT11262ILW posiada funkcje, dzięki którym pranie jest oszczędne i wygodne. Są to:

  • system AutoSense: opcja automatycznego programowania pracy wybierze za Ciebie czas trwania każdego z cyklów oraz wyliczy potrzebne zużycie wody w stosunku do ilości ubrań w bębnie. Dlatego nawet jeśli musisz wyprać niewielką ilość odzieży, nie trzeba obawiać się o nadmierne zużycie energii. Program pozwoli Ci zaoszczędzić na zużyciu wody i prądu, co w dłuższej perspektywie obniży Twoje rachunki.
  • Certyfikat WoolMark: dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanej technologii pralka Electrolux EWT11262ILW spełnia najwyższe standardy prania każdego gatunku materiału. Wybrany model daje Ci gwarancję całkowitego bezpieczeństwa przy praniu nawet najdelikatniejszych i wymagających tkanin przeznaczonych do prania ręcznego, takich jak wełna czy jedwab. Jest to wyjątkowo przydatna opcja, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas związany z ręczną przepierką tych elementów garderoby.

Model pralki Electrolux EWT11262ILW wyposażono także w specjalne udogodnienia, które pozwalają na bezpiecznie i bezproblemowe korzystanie z urządzenia i wszystkich jego funkcji, takie jak:

  • opcja bezpiecznego odmyku: pralka posiada system miękkiego otwierania drzwiczek, który pozwala na sprawne ładowanie prania i opróżnianie bębna bez ryzyka skaleczenia się,
  • opóźnienie startu: wybierając opcję opóźnionego startu cyklu piorącego, możesz dopasować czas prania do swoich indywidualnych potrzeb; z modelem Electrolux EWT11262ILW możesz zaprogramować pranie na dowolną porę dnia,
  • elektroniczne sterowanie: pralka Electrolux EWT11262ILW posiada komfortowy wyświetlacz z programatorem typu LCD, który dostarczy Ci dokładnych informacji na temat parametrów każdego z programów piorących.

Electrolux EWT11262ILW – podsumowanie

Podsumowując, pralka z ładowaniem od góry Electrolux EWT11262ILW to model spełniający wszystkie zapewnienia producenta. Warto wybrać to urządzenie, jeśli poszukujesz sprzętu z intuicyjną obsługą i wysokim stopniem funkcjonalności w korzystnej cenie.