Zamiłowanie Polaków do dobrego chleba jest znane na całym świecie. Jesteśmy też uznawani za kraj, który słynie z pysznego pieczywa. A wyrastające jak grzyby po deszczu rzemieślnicze piekarnie pokazują, że trend ten jest cały czas silny.

Nie wyobrażamy sobie dnia bez pieczywa. A unoszący się w domu zapach świeżych piekarniczych wyrobów to jedno z naszych najmilszych skojarzeń. Czasami jednak szukamy urozmaicenia. I świetnym na nie sposobem są tostery. Pozwalają cieszyć się nie tylko nowym smakiem, ale też zapewniają możliwość wykorzystania czerstwego pieczywa.

Jedynym warunkiem jest wyposażenie kuchni w toster, który nigdy nie zawiedzie w idealnym opieczeniu pieczywa i będzie służył przez lata. Jedynym słusznym wyborem jest zatem toster Bosch TAT 8611.

Delikatne i jednolite opiekanie

Marka Bosh kojarzy nam się z solidnymi i sprawdzonymi produktami. Nie inaczej jest z Bosh TAT 8611. Jest to toster o mocy 860W z 5-stopniową regulacją czasu opiekania. Producent wyposażył Bosch TAT 8611 w grzałki ze szkła kwarcowego Mirror Heating. Ta unikalna technologia sprawia, że tosty wychodzą zawsze idealne opieczone. A funkcję tę wspiera opcja Autoheat Control, zapewniająca elektroniczną kontrolę stopnia zarumienienia tostów.

Przeznaczenie Bosch TAT 8611 nie ogranicza się jedynie do przygotowywania tostów. Urządzenie zostało doposażone w zdejmowany ruszt ze stali nierdzewnej służący opiekaniu bułeczek. Jest to rozwiązanie idealne dla fanów chrupiącej skórki i ciepłego wnętrza w bułkach. Producent nie zapomniał też o osobach zabieganych, którzy oszczędzają czas na zakupach świeżego pieczywa, mrożąc je. Dlatego toster Bosch TAT 8611 posiada też odrębną od opiekania funkcję rozmnażania pieczywa. Uruchamiana jest ona po wciśnięciu przycisku odpowiedzialnego za tę funkcję.

Toster Bosch TAT 8611 i jego stylowy wygląd

Bosch TAT 8611 to nie tylko niezawodne funkcje, ale też stylowy wygląd, sprawiający, że bez problemu może on stanowić estetyczną ozdobę w kuchni. A długie lata użytkowania zapewniają mu solidne wykonanie ze stali nierdzewnej i wysokojakościowego tworzywa. Z kolei odpowiednia waga powoduje, że toster nie podskakuje w trakcie wyskakiwania grzanek.

Toster Bosch TAT 8611 – wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

Zaufanie użytkowników to najlepsza recenzja dla Bosch TAT 8611. Producent oparł jej budowanie na wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. Dlatego też sprzęt można w każdej chwili wyłączyć za pomocą guzika STOP. Dodatkowo toster wyłączy się automatycznie, jeśli doszłoby do zablokowania pieczywa w jego wnętrzu. Doskonale sprawdza się też opcja zapamiętywania ostatniego ustawienia – w znacznym stopniu może ona ułatwić życie i oszczędzić Twój cenny czas. W tosterze nie ma też problemów z pozbywaniem się okruchów – wystarczy opróżnić wysuwaną szufladkę. A ścianki Bosch TAT 8611 nie nagrzewają się, dzięki czemu bez problemu można go trzymać blisko innych elementów wyposażenia kuchni.

Bosch TAT 8611 widziany oczami użytkowników

Bosch TAT 8611 posiada same pozytywne opinie. Użytkownicy cenią go przede wszystkim za precyzję opiekania, ale też za szybkość, z jaką to robi. Nie bez znaczenia jest także dla nich wygląd i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo wskazują, że cena za model Bosch TAT 8611  jest niewygórowana i adekwatna do jakości.