Model pralki od Whirlpool to urządzenie z opcją ładowania od góry, które zostało zaprojektowane z myślą o mniejszych gospodarstwach, kawalerkach czy wyjazdach turystycznych. Według wielu opinii Whirlpool TDLR5030L sprawdza się także niezawodnie jako dodatkowe urządzenie do prania niewielkiej ilości odzieży czy też innych tkanin i obuwia z uwagi na jego pojemność wynoszącą 5 litrów. Pralka posiada także kilka trybów, co umożliwia korzystanie z niej na co dzień, w tym opcję prania tkanin delikatnych, jeansowych czy ubranek dziecięcych. Dzięki temu sprawdza się niezawodnie w każdej sytuacji.

Jeśli chodzi o pracę pralki, na uwagę zasługuje obecność programów i funkcji oszczędzających zużycie wody i prądu, co z pewnością przypadnie do gustu osobom dbającym o środowisko. Obsługę urządzenia ułatwia panel kontrolny, który na bieżąco informuje Cię o postępie cyklu prania oraz przejrzyste okno wlewu środka piorącego ze szczegółowym menu. Elektroniczny system sterowania pozwoli Ci szybko wybrać pożądany program. Bardzo wygodną funkcją jest możliwość zatrzymania urządzenia w dowolnym momencie, jeśli zapomniałeś o wrzuceniu elementów garderoby. Kontrola wyważenia załadunku z kolei skutecznie zapobiega przemieszczaniu się pralki, co ma także przełożenie na jej dłuższą bezawaryjną pracę.

Test Whirlpool TDLR5030L – rewelacyjne efekty prania

W pralce Whirlpool TDLR5030L zadbano o to, aby jej funkcjonowanie było na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o efekty prania. Urządzenie wyposażono w:

  • technologię szósty zmysł: innowacyjne działanie Whirlpool gwarantuje idealne rezultaty prania niezależnie od ilości wsadu i rodzaju pranej odzieży. Funkcja dobiera automatycznie najbardziej optymalne parametry po wybraniu przez Ciebie programu. Dzięki temu zyskujesz na mniejszym zużyciu wody oraz energii elektrycznej. Co więcej, dopasowanie cyklu dynamicznie do wielkości załadunku niweluje ryzyko zbyt wysokich obrotów i uszkodzenia bębna.
  • funkcję ekonomicznego prania: do wyboru masz opcję prania bez podgrzewania wody, która umożliwia znacznie mniejsze zużycie energii podczas wybranego cyklu. Urządzenie gwarantuje takie same efekty prania na skutek zmiennych ruchów bębna i użycia detergentu w płynie.
  • kontrolę piany: w tym modelu nie musisz się martwić o to, że wlałeś za dużo środka piorącego. Funkcja kontroli piany redukuje jego zbyt dużą ilość i automatycznie uruchamia dodatkowy cykl płukania. Dzięki temu masz pewność, że Twoja odzież będzie idealnie wypłukana, co zapewni Ci wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa dla wrażliwej skóry, na przykład alergików czy dzieci.

Podsumowując, jeśli szukasz niewielkiej pojemnościowo pralki, ale oczekujesz od niej czegoś więcej niż podstawowej funkcji wirówki, warto rozważyć zakup modelu Whirlpool TDLR5030L. To idealne urządzenie, jeśli zależy Ci na ekonomii, przestrzeni i dużym wyborze programów piorących.