Prostownica Silk Remington s9600, recenzję której właśnie czytacie, świetnie sobie radzi z niesfornymi włosami. Szybko i skutecznie pozwala wyprostować pasma. Ten model prostownicy stworzony został z myślą o wymagających kobietach. Producent zdaje sobie sprawę, że podczas porannego przygotowania do pracy znaczenie ma każda minuta. Urządzenia nagrzewa się bardzo szybko w ciągu 10 sekund. Jest to świetne rozwiązanie dla osób zabieganych. Prostownica Silk Remington s9600 recenzje są zadowalające, ze względu na przydatne funkcje dodatkowe, szybkie nagrzewanie, skuteczny i długotrwały efekt prostych włosów. Płytki prostownicy wyposażone zostały w nowoczesną powłokę Advanced Silk Ceramic z jedwabistym efektem 3D. Ceramiczna grzałka zapewnia bezpieczeństwo oraz dba o dobrą kondycję włosów.  Prostownica poza funkcją prostowania sprawdzi się do wykonywania loków.  Urządzenie nagrzewa się do 235 stopni, wyprostuje nawet najgrubsze pasma gęstych włosów.  Funkcja Turbo Boost pozwala podnieść temperaturę o 5 stopni w ciągu pół minuty.

Silk Remington s9600 – recenzja

Prostownica działa w temperaturze od 150 stopni, przez co jest dobrym urządzeniem dla osób o delikatnych włosach. Z łatwością można dopasować ciepłotę do potrzeb pasm.  Praktycznym rozwiązaniem jest pamięć ostatnio używanej temperatury. Po ponownym uruchomieniu prostownicy na wyświetlaczu pojawia się ostatnio wybierana.  Urządzenie zostało nowocześnie zaprojektowane, będzie designerskim dodatkiem łazienki.  Świetną funkcją jest blokowanie ustawień, przez co nie ma obaw o przypadkowe podwyższenie temperatury pracy urządzenia.  Bardzo intuicyjne przyciski umieszczone na brzegu lokówki zapewniają wygodne użytkowanie. Prostownica posiada długi 3-metrowy obrotowy kabel, przez co przewód się nie plącze.  Można wyprostować włosy nawet jeżeli w pobliżu lustra nie ma gniazdka. Lokówka posiada funkcję automatycznego wyłączenie po 60 minut, przez co nie musisz się zastawiać w drodze do pracy, czy na pewno urządzenie zostało odłączone od prądu.

Prostownica Silk Remington s9600 – test

Do prostownicy dołączone jest etui odporne na wysoką temperaturę, przez co urządzenie można zabrać ze sobą na wyjazd. Przemyślana konstrukcja umożliwia szybką zmianę fryzury w warunkach domowych. Urządzenie pewnie trzyma się w ręce, jest bardzo proste w obsłudze, przez co to świetny wybór dla osób, które chcą kupić pierwszą prostownicę. Prostownica spełniła moje oczekiwania, wyróżnia ją dobry stosunek ceny do jakości, w porównaniu z innymi prostownicami znanych marek.

Jeśli chodzi o prostownicę Remington Silk s9600, opinie na temat urządzenia są pozytywne, ponieważ szybko i dokładnie prostuje włosy, a przy tym nie tracą one swojego blasku. Recenzja oparta jest na wielokrotnym użytkowaniu w domu, jak również w hotelu. Sprzęt posiadam od ponad roku i mimo częstego stosowanie, moje włosy wyglądają zdrowo. Idealnie spełnia swoje zadanie, a przy tym jest poręczna i bezpieczna.  Dodatkowo pomaga stworzyć piękne fale, więc z powodzeniem może zastąpić lokówkę.  Jeśli cenisz sobie jakości i niezawodność, to ta prostownica jest dobrym wyborem.