Układanie włosów na szczotkę jest znane od niepamiętnych czasów, jednak warto sobie ułatwić to zadanie i zainwestować w urządzenie, które łączy w sobie szczotkę i suszarkę. Taki sprzęt przyda się każdej kobiecie, ponieważ jest wielozadaniowy, idealny do codziennego stosowania.

Remington CB8338 Keratin Protect – recenzja

Firma Remington specjalizuje się w produkcji urządzeń służących do stylizacji włosów, jest bardzo znaną i docenianą marką. Szczotka modelująca Remington CB8338 Keratin Protect może być używana do stworzenia najróżniejszych fryzur. Jej obsługa jest banalnie prosta, ponieważ samodzielnie możemy dostosowywać skręt włosa. Dzięki użyciu tej szczotki modelującej możemy wyprostować kosmyki, delikatnie je wywinąć, a nawet stworzyć prawdziwe loki.

Co więcej, szczotka modelująca Remington CB 88338 Keratin Protect umożliwia nam znaczące zwiększenie objętości włosów i uniesienie fryzury u nasady – właśnie to sprawia, że włosów optycznie jest więcej i wydają się grubsze. Szczotka nagrzewa się zaledwie w 30 sekund, tak samo błyskawicznie możemy przygotować się do wyjścia. To my decydujemy, jaką temperaturę wybierzemy, jeśli nasze włosy nie są w najlepszej kondycji, wówczas im mniej ciepła, tym lepiej. Najważniejsze jest to, że sama szczotka ma średnicę 38 mm, co oznacza, że jest idealna do stworzenia hollywoodzkich fal, a nie tandetnych sprężynek. Urządzenie to zostało stworzone w oparciu o innowacyjną technologię – ceramiczna szczotki została pokryta keratyną i olejem migdałowym, dzięki czemu po użyciu, włosy są lśniące i wygładzone.

Remington CB8338 Keratin Protect – test

Szczotka modelująca spełnia wszystkie oczekiwania i działa w sposób odpowiadający zapewnieniom producenta. Bardzo szybko się nagrzewa, a po 60 minutach samoczynnie się wyłączy, gdybyśmy my o tym zapomniały. Na cyfrowym wyświetlaczu widzimy wybraną temperaturę, którą w każdej chwili możemy zmienić. Szczotka modelująca Remington CB8338 Keratin Protect najlepiej sprawdza się, gdy włosy dzielimy na partie – powoli nawijamy szczotkę na kosmyki i delikatnie przesuwamy po włosach. Możemy jej używać zarówno na sucho, aby nadać świeższego wyglądu fryzurze, jak i wtedy, gdy włosy są wilgotne – uzyskujemy wtedy bardzo widoczny i trwały efekt.

Remington CB8338 Keratin Protect – opinie

Szczotka modelująca firmy Remington ma bardzo dobre opinie wśród użytkowniczek. Podoba im się przede wszystkim to, że nie muszą stosować dwóch oddzielnych akcesoriów do włosów, co zdecydowanie skraca czas stylizacji. Szczotka nie ma nadmiernej ilości funkcji, jest prosta w obsłudze, dzięki czemu każdy od razu sobie z nią poradzi. Produkt jest cichy, ma czujnik bezpieczeństwa, a przy okazji wyróżnia go fakt, że nie tylko modeluje włosy, ale w pewien sposób je odżywia, dzięki wzbogaceniu powłoki ceramicznej o keratynę i olejek migdałowy. Wspomniane substancje bardzo ułatwiają stylizację paniom będących właścicielkami włosów wysokoporowatych, skłonnych do puszenia się. Szczotka modelująca Remington CB8338 Keratin Protect niemalże całkowicie eliminuje problem odstających kosmyków.