Dobra prostownica to urządzenie, które w znaczącym stopniu może ułatwić codzienną stylizację włosów. Niezwykle modnym rodzajem modelowania jest w ostatnim czasie idealnie prosta, gładka i lśniąca tafla włosów. To efekt, który można osiągnąć tylko za pomocą modelowania ciepłą temperaturą. Prostownica to jednak urządzenie zdecydowanie bardziej uniwersalne, gdyż dzięki niej można także wykonać loki czy fale. Często wybieranym modelem, reklamowanym jako bezpieczny dla włosów, jest Remington Pro-Ion S7710. Czy jest to prostownica warta zakupu? Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć, koniecznie przeczytaj poniższą recenzję.

Recenzja prostownicy Remington Pro-Ion S7710 – charakterystyka funkcjonowania

Prostownica S7710 Pro-Ion to niezwykle funkcjonalne urządzenie, do którego produkcji zastosowano technologię Triple Ion. Funkcja jonizacji sprawia, że sprzęt ten doskonale sprawdza się do stylizacji włosów ze skłonnością do puszenia i elektryzowania się. Ciekawym rozwiązaniem jest pokrycie płytek powłoką turmalinową. Jest ona o 75% gładsza niż standardowo stosowane rozwiązania. Turmalin to doskonałe źródło jonów, które są korzystne dla włosów i przenikają do kosmyków poprzez rozgrzane płytki.
Wyjątkowym atutem jest też zastosowanie aż potrójnej jonizacji. Funkcja ta polega na neutralizowaniu jonów dodatnich przez jony ujemne. Dzięki temu ograniczone jest elektryzowanie się oraz puszenie kosmyków.

Dodatkowo włosy mają zapewniony bardzo gładki i lśniący wygląd. Prostownica Remington Pro-Iron S7710 wyposażona została w możliwość precyzyjnej kontroli wysokości temperatury. Dzięki temu sprawdzi się zarówno u użytkowniczek z cienkimi, jak i grubymi włosami. Ruchome płytki zastosowane do skonstruowania urządzenia, są w rozmiarze XL. Dzięki dużej wielkości prostownica rozprowadza ciepło w równomierny sposób. Nie występują także żadne wyjątkowo gorące punkty, które mogłyby okazać się szkodliwe dla struktury włosa. Jest to produkt bardzo dobrej jakości, gwarantujący efekt jak po wyjściu z salonu.

Prostownica Remington Pro-Ion S7710 – opinie zadowolonych użytkowniczek

W przypadku Remington Pro-Ion S7710 opinie użytkowniczek świadczą o tym, że jest to prostownica niezwykle dobrej jakości – wykonana z dbałością o szczegóły. Wiele osób ceni sobie nawet jej wyjątkowo estetyczny design. Połączenie koloru fioletowego z czarnym sprawia, że urządzenie wygląda designersko. W zestawie dołączone jest etui. Po schowaniu do niego prostownica zajmuje bardzo mało miejsca i doskonale sprawdzi się podczas podróży.
Jest to sprzęt ceniony przez osoby, które często się przemieszczają. Wszystko dzięki przystosowaniu zarówno do napięcia 220 V, jak i 110 V. Prostownicy Remington można używać praktycznie na całym świecie. Dzięki opcji Turbo Boost po ustawieniu temperatury na maksymalne 230 stopni Celsjusza można uzyskać efekt jak po stylizacji w profesjonalnym salonie. Warto wspomnieć też o tym, że prostownica ta jest bardzo lekka, dzięki czemu jej użytkowanie będzie niezwykle komfortowe i przyjemne. Model Remington Pro-Ion S7710 jest zdecydowanie wart polecenia.