Japońska jakość na naszych uszach. Słuchawki bezprzewodowe Audio-Technica

Dostępny na rynku model ATH-SR30BT z pewnością dostarczy Wam ciekawych wrażeń. Jak wiadomo, elektronika z kraju Kwitnącej Wiśni generalnie charakteryzuje się naprawdę dobrym stanem i można na niej polegać. Wykonany na produkcie marki Audio-Technica test przyniósł oczekiwane rezultaty. Z tej recenzji dowiecie się, jakie, niekiedy oryginalne, zalety posiadają te słuchawki.

 

Audio-Technica ATH-SR30BT – recenzja

Słuchawki jak to słuchawki – służą nam przede wszystkim do odbioru dźwięku z naszych urządzeń elektronicznych. Najczęściej kojarzą się z puszczaniem muzyki, jednak równie dobrze model Audio-Technica ATH-SR30BT możecie wykorzystać do obejrzenia serialu w długiej podróży czy do zwyczajnego odcięcia się od otaczającego Was świata. Tu należy wspomnieć o tym, że po jednym naładowaniu baterii możemy korzystać z tego produktu aż przez 70 godzin, a samo ładowanie trwa tylko 4 godziny. W trybie czuwania słuchawki są w stanie wytrzymać nawet 200 godzin, dlatego żadna długa podróż nie powinna być Wam straszna w uch towarzystwie.

 

Sposób użytkowania

Sprzęt jest bezprzewodowy – oznacza to, że używamy go bez żadnego plączącego się między palcami kabla. Korzysta z najnowszej wersji Bluetooth, co wiąże się przede wszystkim z większym zasięgiem. Nawet, gdy oddalicie się na odległość 120 metrów od telefonu czy komputera, jesteście w stanie słuchać dźwięków bez zakłóceń, a to dość ważne, szczególnie, gdy korzystacie z nich chociażby podczas ćwiczeń bądź sprzątania mieszkania.

 

Budowa

Pomimo awersji wielu osób do słuchawek nausznych i wokółusznych i obawy o ich ewentualną niewygodę, Audio-Technica ze swoim modelem ATH-SR30BT naprawdę daje sobie radę. Nawet jeśli chcecie się w nich położyć i odprężyć, nie powinniście mieć z tym problemu. Estetyka również jest odpowiednia – nie są za duże, a ich wykonanie jest bardzo proste i minimalistyczne. Wersja czarna oczywiście pasuje do wszystkiego, więc jeśli dbacie o to w kontekście swoich stylizacji, będziecie zadowoleni.

Teraz jednak skupmy się na wnętrzu, bo tu też japońscy producenci wprowadzili ciekawe rozwiązania. Przede wszystkim do czynienia mamy ze specjalnymi przetwornikami o średnicy 40 milimetrów, dzięki czemu dźwięk, wędrując przez słuchawki do naszego ucha, wcale nie odbiega od oryginału. Konstrukcja modelu zapewnia także odseparowanie części akustycznej od elektronicznej, co także przyczynia się do świetnej jakości odbieranych przez nas brzmień.

 

Audio-Technica ATH-SR30BT – opinie użytkowników

Nic dziwnego, że średnia ocen modelu ATH-3R30BT zbliża się do pięciu gwiazdek, Japończycy zrobili naprawdę świetną robotę. Wśród zalet słuchawek marki Audio-Technica ich użytkownicy wymieniają dobry stosunek ceny do jakości, wybitnie długi czas pracy oraz wygodę w użytkowaniu. Wyróżnia się również to, że firma z kraju Kwitnącej Wiśni niemal nigdy nie zawodzi, wypuszczając swoje sprzęty na rynek, więc potwierdza się tu także jej renoma.

Ze swojej strony na pewno mogę polecić kupno tych konkretnych słuchawek. Ich liczne zalety sprawiają, że jakiekolwiek mikro-wady, jeśli nawet istnieją, nie są absolutnie odczuwalne. Odpowiedzą na wszystkie Wasze potrzeby i ciężko jest się na nich zawieść.