Przez dość długi czas rozważałam zakup nowych słuchawek i w końcu zdecydowałam się na słuchawki Hiro Zeus w kolorze czarnym. Mój test tych słuchawek trwał dość długo i myślę, że jestem gotowa napisać recenzję.

Słuchawki kupiłam stacjonarnie. Były one zapakowane w solidne, wytrzymałe opakowanie, na którym była rozpisana specyfikacja sprzętu i wszystkie najważniejsze informacje. Dzięki temu można szybko ocenić, czy produkt sprosta naszym wymaganiom.

Słuchawki Hiro Zeus – cena

Cena produktu była atrakcyjna, co bardzo mnie ucieszyło, bo szukałam słuchawek dobrej jakości w rozsądnej cenie. Jak się później okazało sprzęt od Hiro Zeus spełnił moje oczekiwania. Wiele osób twierdzi, że jest to produkt przeznaczony typowo dla graczy, jednak myślę, że będą dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto po prostu potrzebuje słuchawek.

Wygląd i budowa słuchawek Hiro Zeus

Bardzo spodobał mi się także wygląd słuchawek. Nie są może bardzo wymyślne czy wyszukane, ale moim zdaniem to akurat plus. Słuchawki prezentują się nowocześnie i naprawdę atrakcyjnie. Część nauszników jest podświetlana, co na pewno spodoba się wielu graczom. Nauszniki są połączone elastycznym pasem, który świetnie dopasowuje się do kształtu głowy. Są solidnie wykonane z materiałów dobrej jakości. Do tego są bardzo wygodne, nawet przy dłuższym użytkowaniu. Są miękkie i nie powodują uczucia dyskomfortu. Słuchawki Hiro Zeus mają także wbudowany pilot, dzięki któremu możemy kontrolować głośność w dowolnym momencie. Do mikrofonu także nie mam żadnych zastrzeżeń. Ma dużą czułość, a nagrywany przez niego dźwięk jest czysty. Można go schować do środka nausznika, więc jeśli nie jest nam potrzebny w danej chwili to w bardzo prosty sposób możemy go ukryć. Słuchawki mają długi przewód, więc możemy się swobodnie poruszać, nie musimy ich ciągle zdejmować i dzięki temu słuchawki nie odłączają się od komputera, a kabel nie jest za bardzo napięty. Są dość lekkie, a do tego nie zajmują zbyt dużo miejsca.

Test słuchawek Hiro Zeus

Teraz przejdę do najważniejszej części, czyli działania słuchawek Hiro Zeus. Jakość dźwięku jest na naprawdę wysokim poziomie, a odwzorowanie jest bardzo realistyczne. Dzięki oprogramowaniu możemy zmienić parametry produktu. Kiedy używałam innych słuchawek moje uszy często zaczynały boleć lub mocno się pocić przy dłuższym użytkowaniu. Z słuchawkami Hiro Zeus nie mam jednak takiego problemu, co jest dla mnie ogromnym plusem. Sprzęt ma także opcję wzmocnienia basów, co jest dość ciekawą funkcją. Produkt dobrze wycisza inne dźwięki, więc mamy pewność, że żadne hałasy z okolicy nie będą nam przeszkadzać.

Słuchawki Hiro Zeus – opinie innych użytkowników

Kiedy szukałam odpowiednich słuchawek, obejrzałam wiele produktów i czytałam recenzje innych użytkowników. Słuchawki Hiro Zeus od razu rzuciły mi się w oczy. Prezentowały się ciekawie i miały mnóstwo pozytywnych opinii. Inni użytkownicy mówili, że jest to produkt świetnej jakości w bardzo dobrej cenie. Podkreślali, że jakość dźwięku jest naprawdę dobra, więc zachęcona tymi uwagami następnego dnia wybrałam się do sklepu i zakupiłam słuchawki Hiro Zeus i nie żałuję. Była to bardzo dobra inwestycja.