Słuchawki nauszne Philips TAPH805BK czarne

Słuchawki nauszne to funkcjonalny i użyteczny gadżet, nieustannie zyskujący na popularności. Są one przydatne zarówno w kontekście rozrywki, obejmującym słuchanie muzyki, granie w gry czy oglądanie ulubionych filmów, jak i w biznesowej i rodzinnej sferze życia. Korzystanie z dobrych nausznych słuchawek może znacząco ułatwić prowadzenie rozmów telefonicznych oraz telekonferencji. Dobre słuchawki nauszne, tłumiące otoczenie to także doskonały gadżet, z którego warto korzystać podczas podróży środkami komunikacji publicznej. Firma Philips słynie z produkowania urządzeń do odtwarzania dźwięku niezwykle wysokiej jakości. Jeżeli rozważasz zakup słuchawek, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania podczas codziennego funkcjonowania, koniecznie przeczytaj recenzję słuchawek nausznych Philips TAPH805BK.

 

Słuchawki nauszne Philips TAPH805BK – komfort użytkowania i wyjątkowa jakość dźwięku

Słuchawki Philips TAPH805BK wyróżniają się spośród innych produktów z porównywalnej półki cenowej systemem aktywnej redukcji szumów. Znacząco wpływa on na komfort korzystania gadżetu w hałaśliwych i głośnych miejscach. Dzięki temu jest to produkt wręcz doskonały dla osób, które często podróżują środkami komunikacji publicznej. Już na pierwszy rzut oka słuchawki wyglądają bardzo elegancko. Ich design został dokładnie przemyślany, są schludne i doskonale dopasują się do większości codziennych outfitów. Słuchawki są bardzo minimalistyczne – bez zbędnych akcentów, a logo jest niewielkie i nie rzuca się w oczy. Ważą one zaledwie 235 g i po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Wszystko to czyni je produktem wręcz idealnym dla osób pozostających w ciągłym ruchu. Do zestawu dołączony jest pokrowiec, który ochroni słuchawki przed zniszczeniem w torbie. Nauszniki zostały wyposażone w wygodne poduszki, dzięki którym komfort noszenia jest wysoki nawet przez długie godziny.

 

Specyfikacja słuchawek Philips TAPH805BK

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch możliwości sterowania słuchawkami. Pierwszy z nich to standardowe przyciski, a drugi to touchpad, umieszczony na prawej słuchawce. Wykorzystanie tej technologii pozwala na korzystanie nawet z bardziej zaawansowanych funkcji smartfona z poziomu słuchawek. Przydatną opcją jest w szczególności możliwość wywołania asystenta głosowego. W zestawie, do słuchawek dołączono również przewód pozwalający na korzystanie ze słuchawek, w przypadku, gdy bateria się wyczerpie. Jedno ładowanie wystarcza na średnio 25 godzin ciągłej pracy – przy włączonej redukcji szumów. Jeżeli z zrezygnujemy  z tej opcji, czas funkcjonowania wydłuża się do 30 godzin. Tryb szybkiego ładowania ma tutaj aż dwie opcje – 5 minut daje dwie godziny zegarowe użytkowania słuchawek, a 15 minut aż 6 godzin!

 

Philips TAPH805BK – czy warto zdecydować się na zakup?

Słuchawki Philips TAPH805BK według opinii użytkowników to produkt nad wyraz dopracowany i wybitny w swoim przedziale cenowym. Inne słuchawki oferujące podobne możliwości są zdecydowanie droższe. Firma Philips stanęła na wysokości zadania i stworzyła naprawdę zaawansowany technologicznie gadżet w bardzo przystępnej cenie.