Technologia laserowa powszechnie stosowana w nowoczesnych urządzeniach drukujących umożliwia utrzymanie wysokiej jakości wydruku, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskiej ceny. Do zalet należy także zmniejszone ryzyko zacinania się papieru. Drukarka Brother HL-1222WE jest świetnym reprezentantem tej grupy produktów. Zapewni Ci szybki wydruk potrzebnych stron zarówno w Twoim domu, jak i małym przedsiębiorstwie.

Drukarka Brother HL-1222WE – recenzja

Brother HL-1222WE to laserowe, monochromatyczne urządzenie jednofunkcyjne znanej od ponad 50 lat i renomowanej na rynku europejskim firmy Brother. Sprzęt jest nieduży i kompaktowy, ze względu na prostą konstrukcję i brak wystających elementów, łatwo dopasować tę drukarkę do swojej przestrzeni biurowej w domu, czy małej firmie. Drukarka Brother HL-1222WE to dobre rozwiązanie dla użytkowników, dla których cena i koszt eksploatacji stanowią istotny parametr. Toner startowy, tak jak i standardowy, wystarczają na wydrukowanie do 1500 stron, a wymienne tonery firmy Brother można z łatwością zakupić w przystępnej cenie. Urządzenie posiada opcję ręcznego druku obustronnego, pozwalając na zaoszczędzenie papieru. Cechuje się wysoką prędkością wydruku, do 20 str./min., a pierwsza strona jest gotowa w 10 sekund. Kartridż z tonerem oraz jednostka bębna stanowią oddzielne elementy. Drukarka wyposażona jest w panel kontrolny z ledowymi diodami oraz posiada mechanizm zapobiegający zacinaniu się arkuszy papieru. Podajnik może pomieścić 150 stron, a taca odbiorcza 50 stron. Po rejestracji na stronie producenta można uzyskać 3-letnią gwarancję na zakupiony sprzęt. Wydruk jest możliwy zarówno przy wykorzystaniu portu USB 2.0, jak i poprzez sieć bezprzewodową. W związku z tym, że przesyłanie dokumentów jest możliwe bez użycia dodatkowych przewodów, urządzenie świetnie sprawdzi się w miejscach, w których większa ilość osób musi korzystać z jednego sprzętu drukującego. Drukarka posiada 32 MB wbudowanej pamięci oraz działa w bezprzewodowych sieciach 802.11b/g/n.

Drukarka Brother HL-1222WE – dobra cena, świetne opinie

“Cicha, wydajna praca”, “nieduża, ze świetnym stosunkiem jakości do ceny” – tak w skrócie można opisać opinie o Brother HL-1222WE. Seria TonerBenefit, której przedstawicielem jest ten model, cechuje się cichą pracą i możliwością wydruku dużej ilości dokumentów bez wymiany tonera. Materiały konstrukcyjne zastosowane w urządzeniu pozwalają na długotrwałe i bezawaryjne korzystanie z tej monochromatycznej drukarki. Klienci, którzy zdecydowali się na zakup tego sprzętu, szczególnie cenią sobie łatwą instalację, intuicyjną obsługę oraz możliwość korzystania z aplikacji mobilnej Brother iPrint&Scan przy drukowaniu dokumentów z wykorzystaniem smartfonów i tabletów obsługujących systemy Android czy Windows Phone.

Jeśli nadal masz jakieś wątpliwości, przeczytaj opinie innych użytkowników na temat drukarki Brother HL-1222WE oraz obsługi i realizacji zamówienia, zamieszczone na naszej stronie internetowej.