Słuchawki nauszne JBL Live 500 BT białe

Firma JBL słynie z oferty obfitującej w słuchawki nauszne – w tym w wiele modeli bezprzewodowych. Są one niezwykle funkcjonalnym i przydatnym na co dzień gadżetem. Dzięki nim można z powodzeniem prowadzić rozmowy telefoniczne, słuchać ulubionych podcastów czy piosenek, niezależnie od miejsca. Słuchawki umożliwiające łatwy kontakt z asystentem głosowym są szczególnie użyteczne. Dzięki nim można obsługiwać wszystkie niezbędne multimedia bez użycia smartfona. Zwiększa to znacząco bezpieczeństwo podczas poruszania się w ruchu drogowym, ponieważ nie trzeba zerkać na ekran. Modelem, który jest warty uwagi są słuchawki nauszne JBL Live 500 BT – przede wszystkim egzemplarz w kolorze białym skradnie serce niejednego, przyszłego użytkownika. Czy warto zainwestować w ten gadżet? Przekonaj się i przeczytaj naszą recenzję słuchawek JBL Live 500 BT.

 

Słuchawki nauszne JBL Live 500 BT – gadżet na miarę najnowszych technologii

Słuchawki od JBL są nauszne, dlatego doskonale tłumią wszelkie hałasy i niepożądane dźwięki z otoczenia. Całość została wykonana niezwykle precyzyjnie, z dbałością o szczegóły – słuchawki mają niezwykle ładny efekt wizualny, a jednocześnie są komfortowe w codziennym użytkowaniu. Nowy gadżet, prosto z opakowania, zaopatrzony jest w funkcję „preset EQ vocal”. Początkowo każde włączenie urządzenia powoduje powrót do ustawień fabrycznych. Warto zaopatrzyć się więc w aplikację My JBL Headphones, która pozwoli na dostosowanie ustawień do preferowanego gatunku muzyki. Dźwięk nawet bez spersonalizowanych ustawień jest bardzo wyraźny. Żadne pasmo nie jest zakłócone – całość jest dobrze zbilansowana i zgrana. Warty uwagi jest także mechanizm regulacyjny słuchawek, pozwalający na idealne dopasowanie urządzenia do rozmiaru głowy użytkownika.

 

JBL Live 500 BT – specyfikacja

Test słuchawek JBL Live 500 BT wypada zaskakująco dobrze w porównaniu z innymi urządzeniami znajdującymi się w tym samym przedziale cenowym. W opakowaniu znajdują się słuchawki, przewód USB, przewód audio oraz instrukcja obsługi. Słuchawki te wyróżniają się zastosowaniem w nich technologii Ambient Aware, pozwalającej dostosować ilości dźwięków, które docierają do ucha odbiorcy. Dzięki temu można bezpiecznie używać słuchawek, nawet podczas jazdy rowerem. Słuchawki posiadają także inteligentne wsparcie asystenta głosowego, dlatego możliwe jest sterowanie zaawansowanymi funkcjami smartfona, bez konieczności wyciągania go z kieszeni. Na pokładzie urządzenia znajduje się także tryb TalkThru, który wycisza muzykę i pozwala na komfortowe prowadzenie rozmowy bez przyciszania dźwięku.

 

Czy warto zainwestować w słuchawki JBL Live 500 BT?

Opinie użytkowników świadczą o tym, że słuchawki JBL Live 500 BT to produkt, w który warto zainwestować. Są one niezwykle dopracowane. Dźwięk prezentuje wysoką jakość i naturalnie odtwarza piosenki. Design słuchawek jest niezwykle elegancki, a bateria wytrzymuje nawet do 30 godzin nieprzerwanej pracy. Słuchawki JBL Live 500BT to w pełni dopracowany produkt, wyróżniający się na tle innych słuchawek z tej samej półki cenowej.