Słuchawki nauszne JBL T450 białe – recenzja

Przez dłuższy czas szukałam nausznych słuchawek, z których mogłabym korzystać każdego dnia. Przede wszystkim kierowałam się tym, żeby urządzenie było poręczne i żebym nie musiała martwić się o miejsce w torbie czy plecaku. Rozglądałam się za ofertami, z którymi aktualnie możemy mieć do czynienia na rynku, oczywiście zwracając uwagę na odpowiednią cenę. Od zawsze byłam fanką sprzętów JBL i miałam już kilka produktów tej firmy. Ostetcznie zdecydowałam się zakupić słuchawki nauszne JBL T450. Jeżeli chodzi o wygląd tego produktu, to przede wszystkim skupiłam się na aspekcie minimalistycznego designu i spośród trzech dostępnych kolorów, wybrałam te w kolorze białym. Osobiście uważam, że tego typu słuchawki są również elementem stylizacji, który będzie mógł podkreślić charakter ubioru. Jeżeli chodzi o kolejne cechy zewnętrzne, to zauważyłam, że słuchawki są lekkie i doskonale potrafią się dopasować do kształtu głowy, zatem nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, w zależności od tego, jak długo słuchałam muzyki. Co więcej, można je złożyć, zatem są idealne do przewożenia w podróży. Cena i jakość idą ze sobą w parze, dlatego jestem w stanie stwierdzić, że jest to jedna z lepszych ofert proponowanych na rynku.

Słuchawki działają przy pomocy kabla, którego kształt jest płaski i powoduje mniejsze plątanie się przewodu, co zgodne jest z zapewnieniem producenta, a sama zwróciłam na to uwagę wraz z upływem czasu użytkowania. Co mnie zaskoczyło, to fakt, że urządzenie wyposażone jest w mikrofon, dzięki czemu podczas rozmowy nie muszę rozłączać słuchawek od mojego telefonu komórkowego, aby kontynuować rozmowę. Innym, bardzo wygodnym rozwiązaniem jest wyposażenie słuchawek w pilota, który może kontrolować głośność dźwięku. Urządzenie ma wejście Mini.Jack 3,5 mm, dlatego nadaje się do każdego smartfona.

 

Wysoka jakość brzmienia

Jestem wręcz zachwycona samym słuchaniem muzyki. W porównaniu do poprzednich modeli JBL, T450 ma lepiej urozmaicone brzmienia, a w szczególności bas. Zawdzięczamy to zastosowaniu przez producenta funkcji Pure Bass. Naprawdę, przerosło to moje oczekiwania dotyczące słuchania muzyki, ponieważ naprawdę uważam, że produkt jest naprawdę rewelacyjny i teraz zawsze ze sobą go noszę. Dodatkowym atutem tego sprzętu jest to, że są dobrze tłumią odgłosy i szumy z otoczenia. Połączenie tych dwóch cech gwarantuje bardzo dobre wrażenia ze słuchania muzyki, co naprawdę wiąże się z czystą przyjemnością.

Podsumowując, z ręką na sercu polecam ten produkt. Na pewno dużą zaletą jest cena, która zaskoczy każdego, kto zainteresowany jest tym modelem. Kolejną rzeczą jest niesamowita jakość dźwięku i prostota wykonania sprzętu, ponieważ łączy się to w estetyczną całość. Osobiście uważam, że JBL T450, to również świetny pomysł na prezent, głównie ze względu na swoją uniwersalność. Myślę, że większość potencjalnych użytkowników będzie zachwycona tym sprzętem.