Regularna kontrola własnej masy ciała odgrywa bardzo ważną rolę dla osób, które dbają o swoje zdrowie oraz sylwetkę. W każdym domu lub mieszkaniu powinno znajdować się urządzenie, które umożliwia dokładną kontrolę własnej masy. To właśnie dlatego dobrym wyborem jest nowoczesna waga łazienkowa Beurer BG 13. Jest to funkcjonalne urządzenie, które dodatkowo prezentuje się bardzo estetycznie. Dzięki niej można regularnie kontrolować swoją wagę. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób odchudzających się oraz po prostu dbających o swoje zdrowie i lubiących regularnie sprawdzać swoją wagę. Prezentowane urządzenie charakteryzuje się wydajnym i bezproblemowym działaniem przez długi czas. Jest to bardzo funkcjonalny i niezwykle trwały produkt, który spełnia rygorystyczne wymagania jakościowe użytkowników oraz wymogi i specyfikacje określone w normach różnego rodzaju. Jest to nowoczesny sprzęt renomowanej niemieckiej firmy Beurer. Kupując go, masz pewność, że otrzymujesz sprzęt zapewniający wysoką dokładność pomiaru.

Recenzja Beurer BG 13 – najważniejsze cechy i zalety sprzętu

Opisywane urządzenie jest wagą łazienkową wysokiej jakości. Test Beurer BG 13 potwierdził, że waga ta charakteryzuje się maksymalnym załadunkiem na poziomie 150 kg. Co więcej, oprócz wagi, prezentowany sprzęt pozwala na przeprowadzanie efektywnego pomiaru tkanki tłuszczowej, wody, masy kostnej, masy mięśniowej oraz posiada funkcję pamięci pomiaru dla maksymalnie 10 użytkowników. Jest to więc praktyczne i innowacyjne rozwiązanie, które dostarcza wielu cennych informacji osobom dbającym o zdrowie. Jeśli chodzi o zasadę działania to waga łazienkowa Beurer BG 13 funkcjonuje korzystając z zasady pomiaru oporu elektrycznego (czyli impedancji). Waga posiada elektrody, które sprawiają, że przez ciało przepływa niewyczuwalny i całkowicie bezpieczny prąd. Dzięki tej nowoczesnej technologii możliwe jest zmierzenie oporności poszczególnych tkanek organizmu, a po dokonaniu pomiaru waga wyświetla przeliczone przez siebie wartości.

Praktyczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie

Opinie o wadze Beurer BG 13 są jak najbardziej pozytywne wśród jej użytkowników ze względu na liczne atuty tego urządzenia. Jest ono łatwe w obsłudze, a specjalny duży, czytelny wyświetlacz pozwala na bezproblemową interpretację uzyskanych rezultatów. Prezentowana waga posiada też przydatną funkcję trendu, która pokazuje tendencję, porównując uzyskany wynik ze średnią wartością 5 ostatnich pomiarów. Jest to praktyczna funkcja dla osób dbających o linię, sportowców, osób odchudzających się, itp. Sprzęt charakteryzuje się prostą obsługą. Wystarczy dotknąć wagi stopą, aby ją włączyć i dokonać pomiaru. Cena wagi Beurer BG 13 nie jest wygórowana, a w zamian za nią dostajesz urządzenie, które jest nie tylko niezawodne i funkcjonalne, ale również bardzo trwałe. Powierzchnia ważenia została wykonana z bezpiecznego szkła. Całość jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, częste użytkowanie oraz bardzo duże obciążenia. To właśnie dlatego urządzenie jest polecane przez wielu użytkowników.