Jestem osobą, która dużo czasu poświęca na podróżowanie. W trakcie wycieczek uwielbiam słuchać muzyki, dlatego wiem, jak ważny jest dobry sprzęt, który umożliwi mi relaks. Przez kilka lat zdążyłam przetestować naprawdę wiele urządzeń. Jedne wspominam lepiej, inne nieco gorzej. Kilka tygodni temu w moje ręce wpadł głośnik Tronsmart Element Force. Jak się u mnie sprawdził? Czy dobra jakość i niewielka cena mogą iść w parze? Czy poleciłabym go innym osobom? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, to myślę, że moja recenzja Tronsmart Element Force Ci w tym pomoże.

Tronsmart Element Force – budowa i wygląd

Głośnik wygląda dość niepozornie, ale kryje w sobie olbrzymią moc. Jest podłużny i dość mały. Jego kolor to klasyczna czerń. Nie ma żadnych niepotrzebnych zdobień czy innych dekoracji, co mnie cieszy, bo moim zdaniem są one zbędne w przypadku tego typu sprzętu. Wymiary głośnika wynoszą 204x64x80 mm. Zajmuje mało miejsca, więc z łatwością można go zabrać ze sobą, niezależnie od tego dokąd się wybieramy. Głośnik jest wykonany solidnie, dzięki czemu mam pewność, że posłuży mi przez długi czas.

Tronsmart Element Force – specyfikacja

Przed zakupem postanowiłam dokładnie zapoznać się z danymi technicznymi głośnika i to one w dużej mierze przekonały mnie do zakupu. Wyglądały tak obiecująco, że nie mogłam się doczekać, aż zacznę swój test Tronsmart Element Force. Głośnik ten ma olbrzymią moc, a do tego działa przez długi czas. Producent zapewnia, że jest w stanie wytrzymać do 15 h i chociaż nie odmierzałam tego ze stoperem, to jestem w stanie w to uwierzyć, bo używałam go codziennie przez kilka dni przez dość długi czas bez konieczności ładowania sprzętu. Co więcej, głośnik ładuje się przez 4 h, więc myślę, że jest to przyzwoity wynik. Całkowita pojemność baterii to 3300mAh. Urządzenie ma funkcję połączenia Bluetooth, więc nie potrzebujemy żadnych kabli. Do wyboru mamy 3 tryby korektora dźwięku, więc możemy z łatwością wszystko dostosować do swoich upodobań. Zasięg głośnika wynosi 20 m, więc sprawdza się idealnie w plenerze.

Tronsmart Element Force – największe zalety

Trudno jest wymienić wszystkie zalety sprzętu, ale postaram się wypunktować te, które dla mnie okazały się najważniejsze. Zaliczają się do nich:
● wodoodporność (można go bez problemu zabrać nad jezioro czy morze),
● niezwykle wytrzymała bateria,
● bardzo łatwa obsługa,
● solidne wykonanie,
● czysty, klarowny dźwięk,
● wygoda używania,
● atrakcyjna cena.

Tronsmart Element Force – opinie innych użytkowników

Jak prezentują się opinie innych osób? Zanim zakupiłam głośnik, postanowiłam poczytać recenzje, bo wiele z nich może być bardzo pomocnych. Byłam pozytywnie zaskoczona, kiedy okazało się, że zdecydowana większość tych recenzji jest pochlebna. Ucieszyłam się, kiedy okazało się, że komentarze są w pełni zasłużone. Głośnik Bluetooth Tronsmart Element Force poleciłam już kilku znajomym, którzy zdążyli się zaopatrzyć i ich zdanie jest podobne do mojego.