Szukasz dobrego, a jednocześnie taniego smartfona? Przed Tobą niełatwe zadanie. Znalezienie trwałego, wytrzymałego i niedrogiego telefonu to w dzisiejszych czasach spore wyzwanie. Większość modeli zachwyca estetyką i funkcjami, jednak ich cena i jakość pozostawia sporo do życzenia. Na szczęście mamy dla Ciebie świetną propozycję – LG K52 4/64GB. Recenzja tego telefonu z pewnością zachęci Cię do zakupu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, które umieściliśmy poniżej.

Wybierz LG K52 i zachowaj niezwykłe wspomnienia na dłużej

LG K52 posiada aż cztery aparaty fotograficzne: klasyczny przedni i tylni oraz szerokokątny i specjalny przeznaczony do ujęć makro. Ostatni z nich pozwoli Ci na fotografowanie bardzo małych obiektów z odległości nawet 4 cm. Natomiast przy pomocy aparatu szerokokątnego piękne ujęcia panoramiczne. LG K52 jest wyposażony w funkcję automatycznego ustawiania ostrości, która skutecznie zapobiega rozmywaniu się obrazu. Telefon posiada także lampę błyskową, dzięki której będziesz mógł wykonywać fotografie niezależnie od pory dnia i nocy. Warto również dodać, że smartfon LG K52 ma funkcję Quad Cell, która rozjaśnia zdjęcia zrobione przy słabym oświetleniu.

LG K52 – smartfon idealny dla kinomaniaków i gamerów

LG K52 posiada duży ekran o przekątnej ponad 6,5 cala, który pozwoli Ci na oglądanie filmów w jakości Full HD oraz proporcjach charakterystycznych dla ekranu kinowego. Smartfon LG K52 idealnie sprawdza się również wśród graczy, którym szczególnie zależy na wysokiej jakości obrazu.

LG K52 – smartfon wyposażony w pojemną i trwałą baterię

Smartfon LG K52 wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy o pojemności 4000 mAh. Taka moc pozwala na korzystanie z urządzenia bez przerwy przez całą dobę. Dzięki temu smartfon ten doskonale sprawdza się wśród osób, które dużo podróżują i wyjeżdżają w miejsca z utrudnionym dostępem do elektryczności. LG K52 dedykowany jest w szczególności turystom wyjeżdżającym na długie wyprawy np. w góry, gdzie nie ma możliwości naładowania smartfona. Aby uzupełnić akumulator w smartfonie LG K52, należy zastosować ładowarkę sieciową z przyłączem USB typu C. Ładowanie tego modelu do pełna trwa niezwykle krótko – zazwyczaj maksymalnie kilkadziesiąt minut.

LG K52 – opinie użytkowników

Jesteś zainteresowany zakupem smartfona LG K52? Recenzja, którą przygotowaliśmy, zapewne utwierdziła Cię, iż jest to świetny wybór. Ten wyjątkowy telefon nie przez przypadek cieszy się tak ogromną popularnością i pozytywnymi opiniami. Według użytkowników smartfon LG K52 to wyjątkowo wytrzymałe urządzenie, które jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby. Posiada ono niezwykle trwałą obudowę, spełniającą standardy militarne i standardy bezpieczeństwa. Smartfon jest w stanie przetrwać upadki i kontakt z wodą. Nadal zastanawiasz się nad zakupem smartfona LG K52? Test przeszedł on pozytywnie, dlatego możesz bez przeszkód umieścić go w koszyku. Jesteśmy przekonani, że spełni Twoje oczekiwania i posłuży Ci przez długi czas.