Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro to urządzenie, które swoją inteligencją przewyższa wszelką konkurencję. To produkt, którego poszukują osoby zabiegane, niemające czasu na dokładne porządki w domu bądź mieszkaniu. Świetnie sprawdzi się w sytuacji, kiedy przestrzeń dzielą z Tobą czworonogi posiadające bujną sierść, która osadza się na podłodze, czyniąc ją zanieczyszczoną. To genialne urządzenie ma dwie bardzo ważne funkcje. Jedną z nich jest tradycyjne odkurzanie powierzchni, natomiast druga funkcja to mopowanie podłogi. Produkt ten spełnia nawet najwyższe wymagania konsumentów, wyręczając ich w utrudniających życie pracach domowych. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro można również połączyć z aplikacją “Mi Home” i sterować urządzeniem z każdego miejsca poprzez telefon! Jest to bardzo wygodna oraz nowoczesna funkcja. Sprzęt ten spodoba się minimalistom. Jego wygląd idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze, jak również w tradycyjnie urządzoną przestrzeń. Urządzenie nie jest zbyt duże, dlatego nie zajmuje ono zbyt wiele miejsca, jest to jego ogromny plus.

Co jeszcze kryje w sobie urządzenie? Recenzja Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Opinie o  produkcie Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop zwykle zaczynają się od wspomnienia o tym, jak ciche jest to urządzenie. Jego maksymalna głośność to 70 Db. Jest to głośność porównywana do np. darcia papieru. Jest to idealna głośność dla urządzenia tego typu – słyszysz i wiesz, że sprzęt czyści i działa tak jak należy, ale nie jest to zagłuszający i zakłócający hałas. Moc ssania odkurzacza wynosi 2100 Pa. Oznacza to, że mamy tutaj do czynienia z bardzo mocnym silnikiem. Sprawi to, że czyszczenie dywanów z długim włosiem bądź dużej warstwy sierści nie będzie stanowić problemu. Jednorazowe naładowanie urządzenia wystarczy na to, aby odkurzacz z funkcją mopowania mógł oczyścić powierzchnię 180 metrów kwadratowych.

Inteligencja to drugie imię Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Odkurzacz ten jest zaprojektowany do tego, aby być jak najbardziej wydajnym. Sprzęt radzi sobie nawet w całkowitej ciemności dzięki nawigacji LCD.  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro sporządza mapę domu i przechowuje ją, znajdując najbardziej wydajną drogę podczas sprzątania. Można by było powiedzieć, że to genialne urządzenie “żyje własnym życiem” ponieważ posiada funkcję automatycznego ładowania oraz wznowienia pracy. Zdarza się, że sprzęt w ogóle nie potrzebuje ingerencji człowieka w jego działanie. Wiele recenzji tego urządzenia jest pozytywnych ze względu na przejrzystość, prostotę oraz cudowne rozwiązania, jakie ma nam do zaoferowania  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro. Pojemnik na kurz jest dosyć spory – ma 550 ml. Uśredniony czas pracy na jednym ładowaniu to około 150 minut, co zdecydowanie zostawia wszelką konkurencję w tyle. Cena tego urządzenia jest zależna od tego, gdzie dokładnie kupujemy urządzenie. Warto jednak znaleźć miejsce, gdzie dostaniemy dłuższą gwarancję na ten sprzęt. Nie psuje się on tak szybko, jest bardzo wytrzymały. Urządzenie wykonane jest z solidnych materiałów i większość konsumentów chwali sobie wygląd oraz wytrzymałość Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro. W recenzjach odkurzacza często wspomina się też o jego cichej pracy. To zdecydowanie dobry wybór dla osób, które cenią sobie czystość i wygodę!