Lokówka automatyczna Babyliss Curl Secret c1050e pozwala w szybki sposób uzyskać piękne loki. Wciąga partie włosów i owija je ceramicznych części grzejnych, i po kilku sekundach uwalniane są fale. Pasma włosków należy włożyć do lejkowatego otwory, lokówka ciąga pukiel i cierpliwie czekamy na sygnał dźwiękowy i rozluźniamy uchwyt. Ważne jest, aby nie przeciągać lokówki po włosach.

Lokówka Babyliss Curl Secret c1050e recenzja jest bardzo pozytywna, ze względu na wydajność i wyjątkową trwałość loków. System automatycznego lokowania pozwala oszczędzić czas na wykonywaniu bujnej fryzury, bez czasochłonnego nawijania włosów na rozgrzaną lokówkę. Loki są takie same i można je wykonać w ciągu kilku minut. Dużym autem urządzenia jest piękny i zdrowy wygląd włosów, stają się one lśniące i elastyczne.

BaByliss Curl Secret – c1050e – recenzja

Lokówka automatyczna Babyliss Curl Secret c1050e test wykonany na moich włosach pokazał, że w ciągu kilku minut można zrobić bujne loki przed wyjściem do pracy lub specjalne okazje. Jest to lokówka w pełni bezpieczna dla włosów, funkcja jonizacji chroni przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, co ważne włosy się nie puszą.  Dodatkowo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość zmiany czasu nagrzewnia, przez co zmienia się wygląd loków. Wystarczy 8 sekund, aby otrzymać lekkie fale, jeśli wolisz skręcone loki, potrzebujesz tylko 12 s na pasmo włosów.

Temperatura lokówki w zakresie do 210 – 230 stopni, pozwala dopasować temperaturę do rodzaju włosów. Posiadaczki delikatnych pasm powinny wybrać temperaturę 210 stopni, natomiast kobiety o mocnych włosach mogą nastawić lokówkę na 230 stopni. Babyliss Curl Secret c1050e recenzja oparta jest na wielokrotnym użytkowaniu lokówki. Dużą zaletą tego urządzenia jest komfort użytkowania. Wygodna ergonomiczna rączka oraz długi przewód zasilający o długości 3 m, pozwoli wykonać loki w każdym warunkach.

Lokówka pozwoli Ci wyczarować perfekcyjne loki na każdą okazję, a włosy przy tym są pełne blasku i zdrowo się prezentują. Taki sprzęt pozwala uzyskać efekt niczym po wyjściu z salonu fryzjerskiego w zaciszu domowym. Wprawę w obsłudze lokówki można nabrać bardzo szybko. Odpowiednio przemyślana konstrukcja ułatwia kręcenie loków z tyłu głowy.

Co mówią użytkownicy o BaByliss Curl Secret C1050E?

Babyliss Curl Secret c1050e opinie tej lokówki są bardzo dobre, ze względu na to, że sprzęt sprawdza się dla kobiet o gęstych, jak i cienkich włosach. Lokówka pozwala Ci w szybki i prosty sposób zmienić wizerunek, bez konieczności wizyty u profesjonalisty.  Jest to świetny wybór dla każdego, kto ceni miejski lub romantyczny szyk na co dzień. Ten model lokówki jest często rekomendowany przez wielu fryzjerów na blogach tematycznych.  Jeśli nie jesteś pewna, jaką lokówkę wybrać, z czystym sumieniem polecam ten model, możesz mieć pewność, że Twoje włosy są pod ochroną podczas lokowania i nie musisz tracić czasu na monotonne robienie loków. Jest to idealny sprzęt szczególnie w przypadku włosów podatnych na szkodliwe działanie bardzo wysokiej temperatury. Urządzenie wyróżnia się na tle innych popularnych lokówek ze względu na dobry stosunek ceny do jakości.