Grill przeznaczony do smażenia potraw marki MPM to nowoczesne urządzenie elektryczne, które zaprojektowano z myślą o osobach pragnących zasmakować grillowanych potraw także poza sezonem.

Grill elektryczny MPM MGR-10M – recenzja

Jeśli popatrzymy na opinie, grill MPM MGR-10M wyróżnia bardzo staranne wykonanie z dużym naciskiem na wygodną obsługę i niezawodne funkcjonowanie. Na tle urządzeń innych producentów model wyróżnia bardzo solidna konstrukcja. Jego obudowa została w całości wykonana ze stali nierdzewnej, która zapewnia nie tylko dużą wytrzymałość i żywotność samego grilla, ale wpływa również na dłuższe utrzymywanie się ciepła wewnątrz grilla. Co więcej, wykończenie w srebrnym kolorze sprawia, że grill prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Grill elektryczny MPM MGR-10M – test

Jeśli chodzi o obsługę grilla elektrycznego MPM MGR-10M, producent zadbał o to, aby była ona na tyle prosta, byś mógł cieszyć się gotowymi potrawami przy jak najmniejszym nakładzie środków. Regulacja temperatury odbywa się za pomocą płynnego termostatu, za pomocą którego możesz wybrać temperaturę z przedziału 150-230 stopni. Urządzenie dzięki wysokiej mocy nagrzewania osiągającej aż 200 W bardzo szybko się nagrzewa, co pozwala na znaczną oszczędność czasu. Dodatkowo model wyposażono w grzałki panelowe, które zapewniają równomierne podgrzewanie wszystkich produktów. Wysokość płyty głównej możesz wygodnie regulować, aby dopasować ją do grubości grillowanych potraw.

Testowany MPM MGR-10M posiada dwa tryby grillowania, które dają szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o zastosowanie urządzenia. Stosując opcję grilla otwartego, przygotujesz potrawy mięsne jak soczyste steki, a także filety, ryby, szaszłyki czy grillowane warzywa. Przy pomocy grilla kompaktowego możesz opiec lub podsmażyć mięso z każdej strony, a także przyszykować ciepłe kanapki, panini, burgery czy zapiekanki. Dużym atutem w przypadku grillowania otwartego jest możliwość rozłożenia na płasko płyt grzewczych, co zwiększa powierzchnię grillowania i znacznie usprawnia przygotowanie większych partii jedzenia.

Jeśli chodzi o zabezpieczenia dla użytkownika, praktyczną opcją jest podświetlenie w momencie, kiedy urządzenie jest podłączone do prądu oraz nienagrzewająca się rączka do otwierania górnej pokrywy grilla, która eliminuje ryzyko związane z oparzeniem.

Postaw na zdrowe grillowanie z urządzeniem MPM MGR-10M

W prezentowanym modelu grilla elektrycznego znajdziesz system odprowadzania tłuszczu do dolnej tacki, którą możesz wyjąć w celu umycia. Dodatkowym udogodnieniem jest opcja demontażu samych płyt grzewczych, dzięki czemu lepiej zadbasz o czystość całego urządzenia. Powierzchnia grillowania jest w całości zabezpieczona przed przywieraniem za pomocą powłoki non-stick, co pozwoli Ci cieszyć się bogatszym smakiem Twoich potraw, do których przygotowania nie musisz używać żadnego tłuszczu.

Podsumowując, grill elektryczny MPM MGR-10M prezentuje wysoki stopień praktyczności oraz wydajności, jeśli chodzi o grillowanie i opiekanie różnego rodzaju potraw. To dobry wybór, jeżeli szukasz funkcjonalnego urządzenia o solidnym wykonaniu w nie za wysokiej cenie.

Mam nadzieję, że zaprezentowana recenzja MPM MGR-10M przyda Ci się w trakcie dokonywania wyboru grilla.