Zakup dobrego żelazka to obowiązkowy punkt w życiu każdej osoby, która przechodzi na swoje i rozpoczyna proces wyboru najważniejszych sprzętów AGD czy RTV. Warto jednak pamiętać, że jeśli poświęcimy odpowiednio dużo czasu na analizę zakupu, żelazko zostanie z nami na wiele lat – dlatego tak istotne jest, by zadbać o wybór jak najlepszego sprzętu. Przykładem żelazka najnowszej generacji jest żelazko Philips GC4566/80, które sprawi, że już nigdy nie wyjdziemy z domu w pogniecionych ubraniach. Oczywiście wszyscy wiedzą, że jakość żelazka w szczególności zależy od jego mocy. Czy jednak wyjątkowa moc marki Philips, to wszystko, co ma ono do zaoferowania? Do czego możemy wykorzystać żelazko Philips GC4566/80? W jaki sposób użytkuje się to urządzenie i jakie są jego zalety?

Żelazko Philips GC4566/80 – zastosowanie

Żelazko marki Philips to urządzenie, które stanie się najlepszym przyjacielem każdego, kto ceni sobie dobrze wyprasowane ubranie. Żelazko zostało stworzone przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, dzięki którym prasowanie będzie czystą przyjemnością bez względu na to, z jakim materiałem mamy do czynienia. Co sprawia, że żaden materiał i tkanina nie będzie stanowiła problemu/? Powodem jest stopa żelazka wykonana w technologii SteamGlide Advance, która powleczona jest tytanową warstwą gwarantującą doskonały poślizg po każdym rodzaju tkaniny. Żelazko charakteryzuje się dużą mocą 2600W, co sprawia, że urządzenie będzie błyskawicznie nagrzane i pozwoli na znacznie szybsze prasowanie góry ubrań, która na nas czeka. Czy żelazko poradzi sobie z naprawdę dużymi i niemożliwymi do zaprasowania przez inne żelazka zagnieceniami? Dzięki nowoczesnemu strumieniowi pary, który utrzymuje aż 50g/min, każde, nawet te najbardziej uporczywe zagniecenie zostanie przez nas bez problemu rozprasowane.

Żelazko Philips GC4566/80 – budowa i sposób użycia

Żelazko na pozór wygląda całkiem normalnie – dokładnie tak samo, jak wszystkie inne żelazka tego typu To, co jednak wyróżnia model Philips GC4566/80 to ergonomiczna rączka, która sprawi, że długotrwałe prasowanie nie będzie dla nas uciążliwe. Dodatkowo stopa żelazka, czyli jego najważniejsza część, jest wyposażona w tytanową powłokę znacznie ułatwiającą prasowanie. Oprócz standardowego zbiornika na wodę, ten model żelazka posiada innowacyjne rozwiązanie w postaci wyjmowanego pojemnika na kamień. Cząsteczki kamienia, które tworzą się w kontakcie z wodą, automatycznie rozpadają się i gromadzą w tym pojemniczku, co bardzo ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości i idealnym stanie. Żelazko posiada standardową funkcję pary, ale pozwala też na wykonanie pionowego wyrzutu pary, co znacznie ułatwi zmiękczenie i usunięcie zagnieceń na już powieszonych zasłonach czy firanach. Na wyposażeniu żelazka jest również funkcja spryskiwacza, która znacznie ułatwia prasowanie.

Philips GC4566/80 – zalety

Żelazko Philips GC4566/80  to idealny wybór dla osoby, która kupując jakieś urządzenie, chce się nim cieszyć przez wiele lat. Wygodnie zaprojektowane żelazko posiadające nowoczesne funkcje a dodatkowo zabezpieczające się automatycznie przed osadem i kamieniem to coś, co możemy uznać za doskonały wybór. W połączeniu z dużą mocą żelazka i długim wygodnym kablem sprawia, że prasowanie nigdy już nie będzie nudne.