Doskonały mop parowy Eldom PM850 – przeznaczenie

Mop parowy Eldom PM850 jest urządzeniem, które pozwala na pełne oczyszczenie zabrudzonych powierzchni. Dzięki ergonomicznemu kształtowi: przewodowi o długości 4,8 m, podświetlanemu włącznikowi oraz 10 funkcjonalnym końcówkom oczyścisz nawet najbardziej trudno dostępne miejsca w domu. Za pomocą mopa parowego odkurzysz oraz umyjesz podłogę w domu. Sprzęt jest przyjazny środowisku, ponieważ do sprzątania nim nie potrzebujesz korzystać ze środków chemicznych. To pozwoli Ci uniknąć podrażnieniu oczu, oraz układu oddechowego. W ten sposób ograniczysz również ilość toksycznych substancji, które mogłyby przedostać się do środowiska, do gleby, wody oraz powietrza w formie ścieków. Urządzenie jest gotowe do pracy już po upływie 25 sekund od włączenia. To sprzęt, który jest połączeniem nowoczesnego wyglądu oraz komfortowego sprzątania. Przypomina swoim kształtem tradycyjnego mopa. Skuteczność jego pracy polega na wykorzystaniu gorącej pary, która wydobywa się z urządzenia poprzez dyszę. To sprawia, że wszystkie zanieczyszczenia zostają z łatwością usunięte. Doskonale nadaje się do sprzątania każdego rodzaju powierzchni: z terakoty, tworzyw PCW oraz kamienia. Umyjesz nim podłogi, blaty oraz ściany. Możesz nim oczyścić również tapicerkę, fugi, a nawet dziecięce zabawki.

Mop parowy Eldom PM850 – wyposażenie i parametry

Urządzenie jest wyposażone w: kubek, lejek, nakładkę do oczyszczania dywanów, dużą oraz małą nakładkę z mikrofibry, adaptator, szczotki: metalową, z tworzywa sztucznego, owalną, łopatkę, dyszę, końcówkę do fug, głowicę małą oraz ściągaczkę. Mop parowy jest sprzętem wydajnym – czas pracy przy pełnym pojemniku do wody wynosi do 20 minut. Ma stopień ochronności IPX4. Jego pojemność wynosi 4000 ml. Dzięki temu nie musisz go tak często uzupełniać wodą. Zawiera funkcję regulacji pary. Ma moc 1500 Wat.

Mop parowy Eldom PM850 – wysoka jakość

Sprzęt jest wysokiej jakości, potwierdzeniem tego jest gwarancja obejmująca okres 24 miesięcy. Urządzenie można nabyć w atrakcyjnej cenie, dlatego na jego zakup może zdecydować się dosłownie każdy. To sprzęt, który jest łatwy w obsłudze, dzięki temu mogą z niego korzystać osoby młode, ale również w starszym wieku. Mop parowy jest również polecany dla osób, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu, ponieważ jest urządzeniem 2 w 1, co umożliwia oszczędność czasu. Sprzątanie za jego pomocą jest prawdziwą przyjemnością. Mop parowy jest lekki, dlatego jest alternatywą dla tradycyjnego mopa. Sprzątając nim, nie musisz dźwigać ciężkiego wiadra z wodą, płukać szmaty ani wykręcać jej. To sprawia, że sprzątanie powierzchni, które znajdują się wysoko, jest łatwe i wygodne. Podczas podnoszenia urządzenia w górę, nie będą bolały Cię ręce.

Mop parowy Eldom PM850 – opinie

Opinie oraz użytkowników na temat sprzętu są pozytywne. Użytkownicy wielokrotnie podkreślają, że najważniejszą zaletą jest jego funkcjonalność, cicha praca, jak i różnorodność końcówek.