Jeśli poszukujesz wysokiej jakości blendera do różnych zastosowań kuchennych, to blender Philips Avance Collection HR3655/00 jest produktem, który z pewnością spełni Twoje wymagania. Jest to produkt posiadający szklany dzbanek o pojemności 2 litrów oraz silnik o mocy 1400 W. Korzystając z tego produktu, masz możliwość regulowania zakresu prędkości aż do poziomu 35 tysięcy obrotów na minutę. Blender ten nadaje się do przyrządzania różnych koktajli, shake’ów i innych mieszanek. Opinie o Philips Avance Collection HR3655/00 są bardzo pozytywne. Zarówno na ich podstawie, jak i recenzji tego urządzenia, można śmiało stwierdzić, że jest to jedno prawdziwy niezbędnik w każdej kuchni.

Recenzja blendera Philips Avance Collection HR3655/00

 

Oprócz wspomnianej wyżej dużej mocy, wysokiej prędkości, możliwości regulacji obrotów i pojemnego zbiornika, prezentowane urządzenie posiada wiele innych istotnych atutów. Test Philips Avance Collection HR3655/00 wykazał, że urządzenie bardzo dokładnie miesza oraz mieli owoce, warzywa czy też orzechy umieszczone w zbiorniku. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej technologii ProBlend 6 3D. Dokładne mielenie produktów sprawia, że są uwalniane mikroskładniki, a to przekłada się na ich lepsze przyswajanie po spożyciu. Innymi słowy, blender ten umożliwi przygotowanie pożywnych, zdrowych oraz smacznych koktajli różnego rodzaju.

Ułatwione czyszczenie i użytkowanie blendera

Bardzo ważnym atutem blendera kielichowego Philips Avance jest możliwość łatwego mycia i utrzymania go w doskonałej higienie. A jak wiadomo, w przypadku produktów i urządzeń kuchennych przeznaczonych do regularnego kontaktu z żywnością jest to szczególnie istotne. Produkt ten posiada zdejmowane ostrza, dzięki którym czyszczenie zarówno wnętrza zbiornika, jak i samych ostrzy jest łatwiejsze.

Co więcej, Philips Avance Collection HR655/00 został wykonany z materiałów, które są przystosowane do bezpiecznego i dokładnego mycia w zmywarce. Samo użytkowanie jest również bardzo łatwe. Dzięki wstępnie ustawionemu programowi do przygotowywania koktajli blender ten umożliwia przygotowywanie mieszanek przy pomocy jednego przycisku. Jest więc prosty w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników.

Opinie na temat Philips Avance Collection HR3655/00

Potwierdzeniem wysokiej jakości, trwałości i niezawodności tego blendera są liczne pozytywne opinie jego użytkowników. Ludzie cenią sobie estetyczny wygląd tego sprzętu, jego dużą moc wydajność i trwałość. Nie bez znaczenia jest również przystępna cena tego produktu. Ostre noże zapewniające dokładne mielenie owoców, warzyw i orzechów oraz możliwość mycia w zmywarce to kolejne atuty, które są często podkreślane przez zadowolone osoby korzystające z tego blendera i recenzentów. Możliwość przyrządzania różnych koktajli oraz automatyczny i ręczny tryb działania to kolejne cechy doceniane przez wiele osób. Jak widać, blender kielichowy Philips Avance to produkt, który jest w stanie spełnić nawet bardzo rygorystyczne wymagania.