Prezentowany model lodówki Samsung typu Kitchen Fit wyróżnia progresywne wzornictwo, które sprawia, że jest to chłodziarka wybierana najczęściej do nowoczesnych wnętrz kuchennych. Jak podkreślają wielokrotnie opinie, Samsung Kitchen Fit na tle konkurencji wyróżnia wyjątkowo stylowy wygląd oraz możliwość idealnego dopasowania chłodziarki do każdej zabudowy. Innowacyjny design lodówki Samsung Kitchen Fit charakteryzuje się wykonaniem drzwi i frontu ze szczotkowanej stali oraz podświetlonym na błękitny kolor podchwytem do drzwiczek i wyświetlaczem LED. Całość jest utrzymana w szarej kolorystyce, co sprawia, że model odnajduje się w każdej stylistyce kuchennej, wnosząc do wnętrza powiew elegancji.

Lodówka Samsung Kitchen Fit – recenzja

Linię lodówek Kitchen Fit wyróżnia bardzo staranne wykonanie z myślą o tym, aby urządzenie wpasowało się w każdą zabudowę kuchenną. Wzornictwo Kitchen Fit™ daje Ci możliwość ustawienia lodówki Samsung na równi z resztą mebli kuchennych oraz dopasowania jej perfekcyjnie do linii reszty zabudowy. Dzięki temu wybrany model reprezentuje nowoczesną alternatywę dla klasycznych lodówek do zabudowy, a jednocześnie posiada większą pojemność. Wymiary Samsung Kitchen Fit sprawiają, że jest ona precyzyjnie dopasowana do frontów zabudowy, a dzięki temu, że wymiana ciepła odbywa się w dolnej i tylnej części urządzenia, lodówkę możesz bez obaw zabudować ciasno po obu stronach, nie zachowując nawet minimalnych przestrzeni między poszczególnymi elementami. Co ważne, kierunek otwierania lodówki możesz dopasować w zależności od Twoich preferencji.

Wyjątkowa moc chłodzenia w lodówce Samsung Kitchen Fit

Poza eleganckim designem i ergonomicznymi wymiarami Samsung Kitchen Fit prezentuje wysoką wydajność chłodzenia, która jest efektem zastosowania licznych technologii. Spośród nich warto wymienić przede wszystkich:

  • system Twin Cooling: w lodówce Samsung Kitchen Fit znajdują się dwa niezależne wentylatory i systemy chłodzenia w każdej z komór. Zapewniają one odpowiednią niską temperaturę oraz optymalny poziom wilgotności. Dzięki tej innowacyjnej technologii wszystkie przechowywane produkty, nawet owoce i warzywa, zachowują dłużej świeżość, zapachy potraw się nie mieszają, a Ty możesz cieszyć się bogatszym smakiem i aromatem oraz niezmienioną teksturą każdego z produktów.
  • system Metal Cooling: tylny panel lodówki wyposażono w stalową płytkę, która magazynuje chłód lodówki, co wpływa na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz chłodziarki. Nie musisz także martwić się o mniejszą wydajność chłodzenia w przypadku dłuższego otwarcia drzwiczek lub ich częstego używania. To rozwiązane zagwarantuje Ci większą trwałość Twoich produktów spożywczych, a także pozwoli na oszczędność energii.

Moja recenzja Samsung Kitchen Fit wyraźnie wskazuje, że to połączenie wysokiej funkcjonalności, ergonomii oraz rewelacyjnej mocy chłodzenia. Wybierając ten model chłodziarko-zamrażarki do Twojej kuchni, z pewnością się nie zawiedziesz