Chłodziarka z dolnym zamrażalnikiem marki AEG do zabudowy kuchennej wyróżnia się bardzo dużą pojemnością, co w połączeniu z inteligentnie zaprojektowanym wnętrzem pozwala na przechowywanie dużej partii żywności i jej dłuższą świeżość. Dzięki dodatkowej komorze w górnej części lodówki model charakteryzuje się większymi gabarytami niż standardowe modele.

Lodówka AEG SCE81926TS – recenzja

Mimo dużej pojemności lodówki masz gwarancję tego, że w każdym jej miejscu i na każdym poziomie temperatura oraz wilgotność są identyczne. Specjalna technologia DynamicAir zapewnia stałą cyrkulację chłodnego powietrza i jego swobodny przepływ nawet w przypadku dużej ilości przechowywanych produktów. Dzięki temu temperatura w całej komorze chłodziarki nie ulega wahaniom, a w jej zakamarkach nie gromadzą się skropliny, które często powodują szybszy rozwój bakterii. Równomierne chłodzenie i optymalna wilgotność przekładają się na rzadsze psucie się żywności. Dodatkowo dwa niezależne obiegi powietrza w zamrażarce i chodziarce zapewnią Ci także bogatsze walory smakowe i zapachowe każdego z produktów. Obecność dwóch osobnych termostatów daje Ci również możliwość ustawienia pożądanej temperatury w Twojej lodówce, i zamrażarce. Na uwagę zasługuje także elektroniczny panel sterowania z dotykowym wyświetlaczem, która pozwala Ci na bieżąco kontrolować wysokość temperatury oraz wszystkie parametry i funkcje lodówki AEG SCE81926TS. Opinie wskazują, że wiele osób chwali sobie wyjątkowo precyzyjną regulację, dzięki temu, że wyświetlacz jest wyjątkowo czuły i reaguje natychmiastowo na dotyk.

Lodówka AEG SCE81926TS – zawsze tyle miejsca, ile potrzebujesz

Prezentowany model wyposażono w praktyczne rozwiązania przestrzeni lodówki, aby maksymalnie wykorzystać jej pojemność. Są to:

  • system FlexiShelf: ten innowacyjny sposób regulacji wysunięcia półek pozwala na zmniejszenie ich zasięgu. Przednią połowę półek możesz płynnie wsunąć pod ich tylną część, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, jeśli w lodówce chcesz przechowywać wyższe produkty jak butelki, a także garnki. Specjalne listwy na zakończeniach półek pozwalają na częste korzystanie z tej funkcji bez wysiłku.
  • przenośne pojemniki na drzwi: w wyposażeniu lodówki masz do dyspozycji wyjmowane pojemniki przeznaczone do przechowywania mniejszych i bardziej delikatnych produktów w drzwiach lodówki. Możesz je mocować w zależności od Twoich potrzeb, a ich zróżnicowana wielkość i profil ułatwi przechowywanie rozmaitych artykułów spożywcznych: ziół, serów czy owoców.
  • osobna szuflada do mięs i ryb: z lodówką AEG SCE81926TS nie musisz martwić się o szybkie psucie się przetworów rybnych i mięsnych ani o uporczywe zapachy, jakie te produkty pozostawiają w komorze chłodziarki. Osobna komora na te produkty skutecznie ochroni je przed zepsuciem i zapobiegnie mieszaniu się zapachów.

Podsumowując, jak podkreślają opinie, AEG SCE81926TS to model o wysokim stopniu zaawansowania, który działa niezawodnie i cieszy dużą ergonomią przestrzeni. Jeśli zależy Ci na pojemnej i nowoczesnej lodówce, warto rozważyć zakup tej chłodziarko-zamrażarki od AEG.

Przygotowałem recenzję AEG SCE81926TS dla osób, które poszukują unikalnych pomysłów z zakresu AGD. Mam nadzieję, że zawarte w niej informacje okażą się przydatne podczas podejmowania decyzji o zakupie.