Odkurzacz workowy Electrolux to bardzo popularny sprzet, który może się pochwalić mocą 650 W oraz dużym zasięgiem pracy wynoszącym nawet 7,5 metra. Model ten posiada ręczną regulację mocy, dzięki czemu można dostosować jego działanie do własnych potrzeb, w odpowiednim momencie zmniejszając siłę ssania w celu oszczędzenia energii. Dodatkowo Electrolux EEG41IW wyposażony został we wskaźnik, który informuje o pełnym worku. Odkurzacz posiada także miękkie koła oraz metalową rurę teleskopową. Niezwykle zwinny i zwrotne urządzenie z pewnością sprawdzi się w każdym domu oraz mieszkaniu i ułatwi sprzątanie. Jak wypadł odkurzacz Electrolux EEG41IW w teście?

Electrolux EEG41IW – recenzja urządzenia

Electrolux EEG41IW to tradycyjny odkurzacz o pojemności worka do 3 litrów. Wyposażony został w zmywalny filtr. Roczne zużycie energii tego odkurzacza wynosi do 30 kW.  EEG41IW jest wyjątkowo funkcjonalny, łatwy w użytkowaniu i bezpieczny dla różnego rodzaju podłóg. Jego miękkie koła chronią podłogę przed zarysowaniami i zapewniają dodatkowo łatwe manewrowanie.

Odkurzacz Electrolux Easy Go EEG41IW test głośności zdał doskonale – jest jednym z najcichszych odkurzaczy na rynku. Doskonale radzi sobie ze zbieraniem nawet najmniejszych drobinek dzięki swojej mocy. Szybko się nim sprząta oraz, co najważniejsze, dokładnie odkurza bez większego wysiłku wkładanego w tę czynność. Spokojnie można powiedzieć, że odkurzanie nim to sama przyjemność. Odkurzacz radzi sobie także ze zbieraniem długich, krótkich oraz łamliwych włosów z dywanu. Bez problemu odkurzy płaskie powierzchnie oraz grube dywany. Worki do odkurzacza Electrolux Easy Go EEG41IW nie są drogie i łatwo znaleźć je w sklepach. Praktyczny wskaźnik zapełnienia worka informuje o konieczności jego wymiany na nowy. Odkurzacz ma także regulowany poziom mocy, co pomaga w oszczędności prądu oraz zmniejszeniu hałasu. Kabel oraz rura teleskopowa odkurzacza są wystarczająco długie, także bez większego problemu można odkurzać nawet większe przestrzenie.

Electrolux EEG41IW – opinie użytkowników

Odkurzacz Electrolux Easy Go EEG41IWB jest niezwykle lekki oraz komfortowy w użytkowaniu, co potwierdzają opinie jego użytkowników. Ma stosunkowo niewielki rozmiar, więc jest także łatwy w przechowywaniu. Odkurzacz idealnie mieści się w szafie, nie ma też większego problemu z  jego wyciąganiem oraz przenoszeniem, ponieważ mało waży. Electrolux Easy Go EEG41IWB bardzo dobrze wciąga kurz oraz inne zabrudzenia, takie jak na przykład sierść naszego czworonożnego pupila. Posiada także pokrętła z regulacją, dzięki którym sam decydujesz o jego mocy. Odkurzacz pracuje cicho, jest ekonomiczny i do tego posiada elegancką oraz bardzo prostą formę. Electrolux Easy Go EEG41IW nie zawiedzie nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Electrolux EEG41IW – cena urządzenia

Odkurzacz sprzedawany jest w bardzo atrakcyjnej cenie, która idzie w parze z wysoką jakością. Marka Electrolux jest niezwykle solidną i rekomendowaną firmą produkującą małe oraz duże produkty AGD do każdego domu.