Zapach i smak kawy o poranku pobudzają nasze zmysły oraz dodają nam energii, by dobrze zacząć dzień. Na  ich jakość duży wpływ mają ziarna kawy, ich gatunek, ale także sposób ich mielenia. Koneserzy kawy mielą ją samodzielnie. Przywiązują ogromną wagę do tego, by przygotowywać napój ze świeżo zmielonych ziaren. Dlatego dyspozycji mamy różnorodne młynki do kawy. Do łask powracają modele ręczne, które znamy z domów naszych rodziców oraz dziadków. Wiele osób sięga po młynki elektryczne, w tym po te z najnowszą technologią, która opiera się na zastosowaniu żarna zamiast ostrzy. Jednym z takich żarnowych młynków jest Severin KM3873.

 

Żarnowy młynek do kawy Severin KM3873 – recenzja

Żarnowy młynek do kawy Severin KM3873 ma bardzo futurystyczny wygląd. Kolor biały w połączeniu z elementami srebrnymi oraz przezroczystymi czynią go niezwykle eleganckim dodatkiem do kuchni. Stabilnie stoi na kuchennym blacie. Nie zajmuje też dużo miejsc i jest łatwy w obsłudze.

Zbiornik na ziarna kawy pomieści aż 150 g, natomiast pojemnik na zmieloną kawę – 100 g. Żarnowy młynek do kawy łatwo utrzymać w czystości, a moc 150 W pozwala na bezawaryjne mielenie kawy. W Severin KM3873 można nastawić stopień grubości zmielonych ziaren oraz liczbę porcji. Dzięki zastosowaniu żarna kawa jest równomiernie zmielona i nadaje się zarówno do ekspresów przelewowych, jak i ciśnieniowych. Jeśli jesteś fanem kawy po turecku, również się nie zawiedziesz.

 

Żarnowy młynek do kawy w niezwykle korzystnej cenie

Biorąc pod uwagę zastosowanie żaren w Severin KM3873, cena jest niezwykle atrakcyjna. Jeśli jesteś koneserem świeżo mielonej kawy i chcesz dorównać swym profesjonalizmem zawodowym baristom, możesz sobie pozwolić na żarnowy młynek do kawy Severin KM3873 we własnej kuchni, kupując go po przystępnej cenie. Przy użyciu sprzętu z najnowszą technologią zachwycisz swoich gości idealnie zmieloną oraz zaparzoną kawą.

 

Recenzja żarnowego młynka do kawy Severin KM3873 – opinie zadowolonych posiadaczy

Osoby, które używają żarnowy młynek do kawy Severin KM3873 we własnych domach są bardzo zadowolone z zakupu. Większość z nich stosowała już wcześniej młynki do kawy, które wymieniła na nowszy model. W związku z tym mają oni pewne porównanie. Dużym plusem jest łatwa obsługa, równomierne mielenie ziaren oraz możliwość nastawienia stopnia grubości zmielonych ziaren. Użytkownicy i recenzenci szczególnie sobie cenią fakt, że podczas mielenia nie trzeba trzymać przycisku, tak, jak to miało miejsce we wcześniejszych modelach młynków do kawy. Młynek wyłącza się także sam. W razie potrzeby istnieje również możliwość ręcznego wyłączenia młynka. To są małe detale, które mają duży wpływ na całościową ocenę i pełne zadowolenie z produktu.

 

Zastanawiasz się, czy warto zaopatrzyć kuchnię w nowy młynek do kawy? Dobry wybór to żarnowy młynek do kawy Severin KM 3873 – opinie wielu zadowolonych użytkowników są doskonałym tego dowodem. Jeśli uwielbiasz zapach świeżo zmielonej kawy oraz od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zaopatrzeniem swojej kuchni w młynek do kawy, żarnowy, model Severin KM3873 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. To połączenie nowoczesnego wyglądu z najnowszą technologią. W dodatku ten żarnowy młynek do kawy możesz nabyć po bardzo przystępnej cenie.