Niewielki, acz niezwykle poręczny i lekki (waży zaledwie 2 kilo!) model, zmieści się nawet do torby na laptopa. Jeśli potrzebujesz urządzenia, które możesz zabrać ze sobą niemalże wszędzie, jest to produkt, nad którym warto się zastanowić. Drukarka atramentowa Canon PIXMA iP110, dzięki możliwości połączenia się z WI-FI, bez problemu wydrukuje pliki oraz dokumenty poprzez polecenie wydane ze smartfona czy tabletu. Oprócz tego z łatwością łączy się – za pomocą urządzenia mobilnego i darmowej aplikacji – z chmurami, takimi jak OneDrive czy Google Drive.

Canon PIXMA iP110 – test urządzenia

Nie musisz przy tym obawiać się, że druk – w jakikolwiek sposób – straci na jakości. Mimo niepozornego wyglądu urządzenia, Canon PIXMA iP110 w niczym nie ustępuje swoim większym odpowiednikom, które wymagają połączenia z komputerem. Dzięki 5-atramentowemu systemowi oraz rozdzielczością wydruku do 9600 dpi możesz cieszyć się dokumentami, stworzonymi na naprawdę wysokim poziomie; dotyczy to także zdjęć, kolaży czy pocztówek. Nic nie będzie Cię ograniczać – do obsługi urządzenia nie potrzebujesz połączenia z siecią elektryczną; drukarka jest w stanie pracować – dzięki wewnętrznemu, opcjonalnemu akumulatorowi oraz baterii. Kolejną zaletą urządzenia jest szybkość pracy – 9 obrazów monochromatycznych na minutę i nieco ponad 5 w kolorze. Tryb oszczędzania czarnego tuszu, a w przypadku, gdy tego zabraknie, możliwość uzyskania go z kolorowych atramentów, sprawi, że nie zaskoczy Cię żadna, nieprzyjemna sytuacja.

Canon PIXMA iP110 – recenzja

Prosta, intuicyjna obsługa sprawia, że to urządzenie sprawdzi się dla każdego – nieważne, czy potrzebujesz drukarki w związku z pracą, czy też będzie to sprzęt typowo domowy. Zarówno dzieci, jak i dorośli z łatwością uzyskają to, czego potrzebują. Ponadto, drukarka zbiera wyjątkowo wiele pozytywnych opinii użytkowników. Ceniona jest przede wszystkim za przystępną cenę, niewielki rozmiar – z pewnością znajdzie się dla niej miejsce niemalże wszędzie – możliwość szybkiego wykonania dużej liczby wydruków, w tym i zdjęć, o niezwykle wysokiej jakości. Warto wspomnieć także o tym, że drukarka nie pracuje głośno – to może być kolejnym kryterium, które ułatwi wybór właśnie tego urządzenia. Znana na rynku i często rekomendowana marka jest następnym plusem – i cechą, którą warto wziąć pod uwagę przy zakupie. Drukarki Canon wręcz słyną ze swoich możliwości; przede wszystkim, dzięki głowicom fotograficznym, pozwalają stworzyć we własnym domu prywatne studio, w którym wywołamy wszelkiego typu zdjęcia.

Canon PIXMA iP110 opinie – opłacalny zakup, który posłuży na lata

Podsumowując, czy jest to urządzenie warte polecenia? Zdecydowanie tak. Zwłaszcza jeśli potrzebujesz niewielkiego sprzętu, w dobrej cenie, zdolnego odnaleźć się w każdej sytuacji. A także które potrafi stworzyć wydruki o wysokiej jakości – w tym i dwustronne. Może działać kilka godzin bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Użytkownicy drukarek Canon PIXMA iP110 nie mają obiekcji, dotyczących funkcjonowania urządzeń. A przecież wiadomo, że dobro i opinia konsumentów są szczególnie ważne.