Denon Home 150 to głośnik przenośny, zasilany sieciowo. Posiada Bluetooth, złącze AUX, a także łączy się z Wi-Fi. Waży zaledwie 1.7 kg, co oznacza, że jest lekki i niewielki. Urządzenie można sparować z innym Home 150 w trybie stereo lub z kompatybilnym urządzeniem, które oparte jest na technologii HEOS. Możesz połączyć się bezprzewodowo z głośnikiem za pomocą Wi-Fi, AirPlay 2 lub Bluetooth. Denon Home 150 jest w pełni zintegrowany z popularnymi serwisami muzycznymi takimi jak: Spotify Free oraz Premium, Amazon Music HD, Tidal, Tuneln, Deezer, a także z wieloma innymi. Jeśli korzystasz z własnej sieci domowej, możesz zgrupować inne głośniki Denon Home, soundbary, odtwarzacze sieciowe, czy nawet amplitunery AV. Urządzenie korzysta z asystentów głosowych: Amazon Alexa, Asystent Google, Apple Siri, dzięki czemu możesz dopasować asystenta do modelu swojego telefonu.

 

Denon Home 150 – recenzja

Wybierając głośnik Denon Home 150, wypełnisz swój dom dźwiękiem wysokiej jakości. Sama jego obudowa jest nowoczesna i elegancka. Łącząc go z innymi urządzeniami za pomocą technologii HEOS, możesz słuchać muzyki w całym domu dzięki funkcji multi room. Urządzenie zostało zaprojektowane w ten sposób, by zapewnić jak najlepszą jakość brzmienia. Jeśli marzysz o wysokiej rozdzielczości dźwięku, połącz ze sobą dwa głośniki za pomocą aplikacji HEOS. Na sprzęcie możesz odtwarzać muzykę w wysokiej rozdzielczości, a także pliki FLAC 192 kHz/24 bit, WAV, ALAC oraz DSD 2.8/5.6 MHz. Dzięki możliwości skorzystania z popularnych platform muzycznych masz dostęp do ogromnej biblioteki utworów różnego gatunku. Aplikacja mobilna kompatybilna z Twoim urządzeniem pomoże Ci z łatwością wszystko kontrolować. Głośnik Denon Home 150 ma bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, który pozwala na sterowanie przez dotyk. Funkcjonalne przyciski podświetlają się, co ułatwia ich odszukanie nawet po ciemku.

 

Denon Home 150 – opinie osób, które go kupiły

Użytkownicy zachwalają zarówno jakość wykonania głośnika, jak i również jego działania. Niewielkie gabaryty i możliwość postawienia sprzętu w każdym pomieszczeniu i miejscu sprawiają, że wiele osób chętnie sięga po to urządzenie i chce je mieć w swoim domu. Wysokie tony i wyraźny bas są ogromną zaletą Denon Home 150, test przeprowadzony przez nas to potwierdził. To jedna z ważnych cech, na którą klienci zwracają uwagę przy zakupie. Panel dotykowy w sprzęcie powoduje, że jest łatwy i przyjemny w obsłudze. Dla wielu kupujących urządzenie jest także niezawodne i wygodne w użytkowaniu. Jakość Denon Home 150 sprawia, że osoby, które po niego sięgnęły, pozostają pod wrażeniem jego niezawodnego działania przez długi czas. Użytkownicy są zadowoleni z zakupu głośnika tej marki i polecają go innym, uważają, że warto zainwestować w tego typu sprzęt, który pozwala cieszyć się dobrze jakościowo odtwarzaną muzyką. Funkcjonalność głośnika, dostęp do wielu platform, łączność Wi-Fi i możliwość sparowania z innymi urządzeniami zdecydowanie decydują o bardzo dobrej ocenie Denon Home 150. Głośnik tej marki bez wątpliwości zajmuje wysokie miejsce w rankingu głośników bezprzewodowych o podobnych gabarytach.