Telewizor lg 70uk6500 to sprzęt godny uwagi każdego wielbiciela wieczornych seansów na dużym ekranie, transmitujący obraz i dźwięk wysokiej jakości i cieszący oko bogatą gamą barw i odcieni. Telewizor nie wymaga doświadczenia w użytkowaniu urządzeń podobnego rodzaju i może zostać poprawnie skonfigurowany nawet przez laika. Dzięki temu sprzętowi obejrzysz swoje ulubione filmy i seriale w domowym zaciszu w warunkach porównywalnych do tych, które są w kinie. Ten telewizor przeniesie Cię w sam środek akcji wyświetlanego filmu, w czym pomogą liczne wbudowane funkcje oraz technologie, które wykorzystuje urządzenie.

Zalety telewizora i użyte technologie

TV lg 70uk6500 jest wyposażony w najnowsze technologie, dzięki którym wyświetlany obraz jest ostry jak brzytwa i zaspokoi potrzebę wrażeń wizualnych nawet najbardziej wymagających widzów. Wysoka rozdzielczość pozwala na uzyskanie i uwydatnienie szczegółów wyświetlanego obrazu. Technologia UHD sprawia, że obraz jest czterokrotnie czystszy niż na zwykłym telewizorze HD, a szeroki kąt widzenia zapewnia wierne odwzorowanie kolorów. Wydajny procesor, jakim operuje urządzenie, jest odpowiedzialny za usuwanie szumu i poprawę ostrości. Telewizor posiada funkcję sterowania głosem, przez co w wygodny sposób, nawet bez podnoszenia się z fotela, możesz wydawać urządzeniu polecenia i cieszyć się z natychmiastowej reakcji. Odpowiednie wrażenia słuchowe zapewnia wielokanałowy dźwięk, który odpowiada za tworzenie efektów przestrzennych. Testy tv lg 70uk6500 potwierdziły jego niezawodność i jakość. Inne technologie, w oparciu o które funkcjonuje urządzenie, to technologia Wide Color Gamut, 4K Upscaler, True Colour Accuracy, Dunamic Tone Mapping oraz HDR effect.

Wbudowane funkcje i parametry urządzenia

Sprzęt zawiera liczne funkcje sieciowe, które dadzą Ci dostęp do Twoich ulubionych serwisów, wśród których znaleźć można m. in. Facebooka, Youtube’a, czy Netflixa. Urządzenie łączy się z Wi-Fi, przez co możliwe jest uzyskanie bezprzewodowego połączenia z Internetem, a Ty będziesz miał dostęp połączenia sieciowego za pośrednictwem kilku kliknięć pilota. Wśród usług, jakie znajdziesz w urządzeniu, wymienić należy jeszcze przeglądarkę oraz gazetę internetową.

Przekątna telewizora wynosi 70 cali. Wielkość ekranu, w który wbudowana jest matryca LED, to 177 cm. Urządzenie posiada wbudowany tryb HDR. Ze strony dźwiękowej telewizor lg 70uk6500 oferuje dwa głośniki o mocy 10W. Sprzęt posiada także wbudowane technologie Dolby digital, Dolby surroundings oraz funkcję automatycznej regulacji głośności.

Opinie innych użytkowników

Inne osoby, które zakupiły telewizor lg 70uk6500 wyrażają o nim bardzo pozytywne opinie. Za największe zalety uznawane są przede wszystkim cena, jakość dźwięku i obrazu. Do innych zalet telewizora można zaliczyć jego wygląd oraz łatwość obsługi. Do tego wiele osób w innych recenzjach telewizora lg 70uk6500 zwraca uwagę na obecność matrycy va, niezbędnej, by wyświetlany obraz miał wysoką jakość.