Creative Muvo Play to głośnik o mocy 2 × 5 W, wyposażony w zasilanie akumulatorowe, Bluetooth oraz złącze AUX. Posiada certyfikat IPX7, który wskazuje na jego wodoszczelność. Jego niewielka waga – zaledwie 360 g – pozwala na używanie głośnika w plenerze i zabieranie go ze sobą. Wytrzymała bateria sprawia, że potrafi działać aż 10 godzin na jednym doładowaniu. Głośnik Bt Creative Muvo Play wzbogacony został o podwójne pełnopasmowe mikromembrany oraz podwójne pasywne membrany basowe, które odpowiadają za głośny i mocny dźwięk. Możesz również sparować ze sobą 2 głośniki Muvo Play i otrzymać jeszcze pełniejsze, głębsze brzmienie, a to wszystko za sprawą połączenia bezprzewodowego. Urządzenie jest poręczne i ma elegancki, nowoczesny wygląd. Pozwoli Ci na zabieranie swojej ulubionej muzyki wszędzie, gdzie tylko zechcesz, i bez ograniczeń. Do jego dodatkowych zalet można zaliczyć współpracę z asystentem Apple Siri oraz zasięg działania Bluetooth aż do 10 metrów.

Recenzja Creative Muvo Play – test użytkownika

Niewielkie i poręczne rozmiary głośnika sprawiają, że idealnie sprawdzi się on na basenie, kempingu czy w podróży. Dzięki niesamowitej wodoszczelności można zanurzyć go w wodzie, nie martwiąc się o uszkodzenie. To sprawia, że możesz spokojnie zabrać go nad wodę, a nawet pod prysznic, umilając sobie kąpiel muzyką. Fakt, że sprzęt jest kompaktowy, umożliwia schowanie go nawet do kieszeni w plecaku czy w torbie.

Jeśli jego bateria się wyczerpie, podłącz go za pomocą kabla USB do prądu i ciesz się ponownie podkładem muzycznym. Dzięki płynnemu i czystemu dźwiękowi urządzenie sprawdzi się doskonale na każdej imprezie i domówce. Technologia Bluetooth 5.0 wpływa na płynne odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości. Jeśli chciałbyś podłączyć sprzęt przewodowo, możesz to zrobić za pomocą złącza AUX 3,5 mm, które jest kompatybilne z większością analogowych urządzeń. Jakość dźwięku i brzmienie głośnika zachwycają i sprawiają, że słuchanie muzyki staje się jeszcze przyjemniejsze niż kiedykolwiek.

Creative Muvo Play – opinia

Zadowoleni klienci uważają, że głośnik Creative Muvo Play jest poręczny i świetnie się prezentuje. Dodatkowo możliwość zabierania go w plener czy nawet do pracy powoduje, że urządzenie cieszy się powodzeniem. Szybkość łączenia się z telefonem oraz jakość dźwięku, to kolejne pozytywne cechy, które często są wskazywane przez użytkowników. Każdy, kto jest w posiadaniu tego sprzętu, zachwyca się jego działaniem i tym, jak bardzo jest niezawodny. Używanie Creative Muvo Play daje ogromną radość i satysfakcję ze słuchania muzyki. Głośnik jest również polecany jako idealny pomysł na prezent. Świetnie spełnia swoją rolę, przez co klienci są zdecydowani na ponowny jego zakup i chętnie sięgają po kolejne egzemplarze tego urządzenia. Warto zatem nabyć Creative Muvo Play i korzystać z muzyki, która dostarczy mnóstwo radości każdemu, kto zdecyduje się na ten rewelacyjny zakup. Oferuje on doskonałą jakość w rewelacyjnej i przystępnej cenie. To zdecydowanie produkt dla każdego fana dobrego brzmienia i zabawy.