Moja recenzja golarki do ubrań Camry CR 9606 będzie pozytywna i to z wielu powodów, ale głównym z nich jest fakt, że radziła sobie z nawet najbardziej zmechaconymi swetrami w mojej szafie. Takiego efektu się nie spodziewałem. Jasne, wiedziałem, że przy goleniu kłaczków materiału ze swetra nie można oczekiwać pełnej gładkości, ale ten model naprawdę mnie zaskoczył, bo sweter po goleniu wyglądał niemal jak nowy. Mówię tu o swetrze, który był szyty w taki sposób, by dawać jak najwięcej ciepła zimą. Trzymałem go z tego względu, że miał dla mnie wartość sentymentalną. Gruba wełna i zdobienia typu warkocz, więc nie dziwne, że bardzo szybko się mechacił. Ale golarka do ubrań Camry CR 9606 poradziła sobie ze wszystkim. Sweter wyglądał na przepięknie odświeżony.

Cena golarki jest bardzo niska, ale jakość wykonania urządzenia jest na bardzo wysokim poziomie. Zwykle golarki do ubrań nie chcą zbyt dobrze współpracować z grubymi swetrami i sprawdzają się lepiej przy swetrach o mniejszej objętości i tych zdecydowanie cieńszych. A jednak Camry CR 9606 sprawdzała się doskonale. Można urządzenie zasilać albo baterią, albo podłączyć do prądu. Golarka ma także wbudowany mechanizm regulacji limitera, dzięki czemu możemy dostosowywać pracę golarki do określonego materiału, a możemy ich używać do różnych rzeczy, nie tylko do ubrań. Producent wspomniał, że golarkę można z powodzeniem stosować na kocach, a nawet na dywanach. Trzeba powiedzieć, że i na tym polu się sprawdza. Nie jest to ten sam poziom oczyszczenia co przy ubraniach, ale jednak dywan to spore wyzwanie, więc musielibyśmy używać olbrzymich golarek. W każdym razie: do niewielkich zmechaceń i supełków nadaje się idealnie, z kocami radzi sobie świetnie, chyba że mają naprawdę przedziwną strukturę. Wtedy golarka może się nieco zapchać, ale wystarczy wyrzucać kłaczki z pojemnika, a ostrza oczyszczać specjalnie do tego celu przygotowanym pędzelkiem, który znajduje się w zestawie.

Moc golarki wynosi 3W, zasilana może być, jak wcześniej wspomniałem, przez podpięcie do kontaktu albo dwiema bateriami typu LR14. Golarka ma dobrze wyprofilowaną rączkę, dlatego świetnie się ją trzyma i można oczyszczać ubrania bądź koce w bardzo dokładny sposób bez obawy, że wyśliźnie się nam z dłoni. Nie jest też zbyt głośna.

Opinie o golarce do ubrań Camry CR 9606 są zazwyczaj pozytywne, czego zresztą przykładem jest moja recenzja. Jeśli więc ktoś z Was jest miłośnikiem wszelakiego rodzaju swetrów lub po prostu ubrań podatnych na zmechacenia, jeśli macie w swoim domu niezliczoną ilość ciepłych koców, którymi lubicie się opatulać w zimne dni, jeśli lubicie utrzymywać swoją garderobę w stanie schludności i odświeżenia, to ten produkt przyda Wam się bardziej, niż jesteście to sobie w stanie wyobrazić. Niby małe, a potrafi sporo. W dodatku nie uszkadza ubrań podczas golenia nawet wtedy, gdy mocniej przyciśniemy golarkę do materiału. Czy polecam ten produkt? Polecam! Miłe zaskoczenie i świetne efekty w konkurencyjnej cenie.