Pralka o najwyższej klasie energooszczędnej z dodatkowymi funkcjami, które zapewniają bezproblemową obsługę i wydajny czas pracy – taki właśnie jest model Amica TAW6103LSW. Jak wskazują opinie, TAW6103LSW to pralka, którą wyróżnia przede wszystkim duża energooszczędność oraz stosunkowo niska cena. Zaletą tego urządzenia jest także duży wachlarz różnorodnych programów prania, a także bardzo przejrzysty i czytelny wyświetlacz elektroniczny, który gwarantuje intuicyjną obsługę. Na popularność modelu Amica TAW6103LSW wpływają także jego niewielkie gabaryty, które sprawiają, że pasuje do węższych łazienek o niewielkim metrażu, a także nowoczesny design i dostępność w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Pralka TAW6103LSW – aby pranie było szybkie i wygodne

W modelu TAW6103LSW producent zadbał o to, aby użytkownik miał łatwy dostęp do funkcji, które wpłyną na skrócenie czasu prania i bardziej energooszczędny tryb pracy. Wśród najbardziej przydatnych funkcji należy wymienić:

  • opcję dołożenia prania w trakcie pracy: jeśli zapomniałeś włożyć niektóre ubrania do pralki, a już ją włączyłeś, w tym modelu masz możliwość zrobić to także po rozpoczęciu cyklu piorącego. Dzięki tej opcji nie musisz resetować pralki, co wpływa nie tylko na wygodę i ekonomię czasu, ale także na oszczędność wody, której nie trzeba zużywać dwukrotnie, tak jak w przypadku ponownego uruchamiania.
  • Funkcję skrócenia czasu prania: czas trwania każdego z dostępnych programów możesz dostosować ręcznie do swoich indywidualnych potrzeb. Przy użyciu tej opcji pralka TAW6103LSW zużyje tyle samo wody, jednak sam cykl prania odbędzie się w krótszym czasie. Dzięki temu zaoszczędzisz na zużyciu energii, a także zyskasz więcej czasu dla siebie.
  • Opcję programowania cyklu prania: Amica TAW6103LSW umożliwia ustawienie docelowego czasu zakończenia prania. Jeśli zależy Ci na tym, aby pranie nie leżało długo w pralce, zanim wrócisz do domu, wystarczy użyć opcji „Gotowe za”, która pozwoli Ci ustawić dokładny czas, kiedy pranie ma być gotowe do wyjęcia z pralki.
  • Program auto czyszczący: jeśli zależy Ci na tym, aby pralka służyła Ci przez wiele lat, warto zainwestować w model, który tak jak TAW6103LSW samoczynnie wykonuje program czyszczenia bębna. Dzięki niemu wszelkie pozostałości po detergentach z wnętrza pralki, a także bakterie, alergeny i nieprzyjemne zapachy zostaną usunięte.
  • Dodatkowe płukanie: w wielu pralkach ubrania po wyjęciu z pralki mają na sobie ślady środków piorących lub po ich włożeniu okazuje się, że powodują podrażnienia skóry. Z modelem TAW6103LSW możesz tego uniknąć, stosując cykl z dodatkową liczbą płukań. W ten sposób zapewnisz lepszą ochronę dla wrażliwej skóry alergików oraz małych dzieci.

Pralka TAW6103LSW – podsumowanie

Podsumowując, pralka TAW6103LSW prezentuje wiele udogodnień, których nie znajdziemy w konkurencyjnych modelach innych producentów. Dzięki temu jej obsługa jest nie tylko wyjątkowo wygodna, ale także pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz energię i wodę. Jest to bardzo opłacalna inwestycja.