iRobot Roomba i7+ to jeden z najnowszych i najbardziej wartościowych modeli robotów sprzątających na rynku. Nie mogło go zabraknąć wśród naszych recenzji robotów sprzątających! Robot ten jest tak skonstruowany, że możesz zapomnieć o odkurzaniu przez długi czas – sprzęt zawiera aż 30 pojemników odpowiedzialnych za składowanie znalezionych odpadów. Ponadto został wyposażony w technologię, dzięki której potrafi zapamiętać plan domu. Możesz nim sterować poprzez aplikację, gdyż koduje nazwy pomieszczeń w swoim systemie. W przypadku rozładowania baterii robot automatycznie powróci do stacji ładującej, a następnie dokończy proces sprzątania. Pod względem wizualnym prezentuje się bez zarzutu. Jego klasyczna obudowa jest w stanie idealnie dopasować się do każdego rodzaju wnętrza, a nawet sprawić, że wystrój nabierze większej gustowności. Uniwersalny czarny kolor współgra z wszystkimi elementami oraz meblami w naszym domu. Z kolei jego wielkość oraz kształt są tak zaprojektowane, że nikomu nie powinno przeszkadzać użytkowanie urządzenia. Jest więc to świetne rozwiązanie do wszystkich stylów wnętrz – od tych starodawnych, po te bardziej nowoczesne. 

Recenzja iRobota Roomba i7+

Jego działanie można określić jako perfekcyjne. Sprząta szybko i sprawnie, nie zacina się, ani nie ma problemu, gdy napotka jakąś przeszkodę. Idealnie przemyślany system został wyposażony w specjalne szczotki, które są w stanie odkurzyć zarówno kurz, jak i większe śmieci. Nie musisz także martwić się o to, czy iRobot Roomba i7+ spisze się na każdej powierzchni. Sprzęt radzi sobie i na twardych podłożach, i miękkich, na przykład dywanach czy wykładzinach. W dodatku wyraźnie ułatwia nam pracę, ponieważ nie trzeba za każdym razem wstawać oraz ustawiać robota tam, gdzie chcemy, aby wykonywał swoją robotę – wystarczy użyć aplikacji. Co więcej, oprócz wysokiej jakości, iRobot Roomba i7+ wyróżnia się stosunkowo niską ceną. Czy warto więc zainteresować się tym produktem? Zdecydowanie tak. Potwierdzają to nie tylko powyżej przedstawione korzyści i zalety tego urządzenia, lecz także setki opinii osób użytkujących ten sprzęt. Cenią sobie wygodę oraz funkcjonalność tego robota, który chwalony jest też za swoje dokładne umiejętności sprzątania, system, który potrafi zapamiętać rozkład pomieszczeń i dojechać w absolutnie każde miejsce. Robot umie również sam wjeżdżać na dywany i przejeżdżać przez progi. Podczas sprzątania urządzenie nie wytwarza głośnych dźwięków i nie przeszkadza nam w czynnościach codziennych. 

Dlaczego iRobot Roomba i7+ to dobry wybór?

Kupując iRobot Roomba i7+ oszczędzamy mnóstwo pieniędzy, czasu, a także naszego zdrowia, gdyż nie musimy odkurzać własnoręcznie całego domu. Ten sprzęt robi to za nas i to jak najdokładniej można sobie wyobrazić. Po całym procesie odkurzania na ziemi nie znajdziesz żadnych śmieci, okruchów, kurzu czy sierści Twojego pupila. Wyposażony w różnego rodzaju technologie, na przykład kontrolowanie go za pomocą telefonu czy funkcja czyszczenia pojemnika  zdecydowanie ułatwia nam życie. Można spokojnie zostawić urządzenie sprzątające podczas naszej nieobecności w domu. Co jest jeszcze dodatkowym plusem, nie musimy pilnować go, czy przypadkiem nie trzeba zadbać o jego naładowanie, gdyż sam wykryje poziom niskiej baterii i znajdzie stację dokującą. Polecamy go zatem każdej osobie, która nie chce już dłużej męczyć się z tradycyjnym odkurzaniem. Mamy nadzieję, że nasza recenzja Roomby i7+ Was przekonała!