Piękne, zadbane włosy potrafią być prawdziwym atutem podkreślającym urodę. Okazuje się, że niesamowicie duży wpływ na ich kondycję ma szczotka używana do ich rozczesywania. Niestety, znalezienie tej idealnej wcale nie jest takie proste. Jak sprawdza się szczotka Olivia Garden Finger Brush?

Kilka słów o marce

Marka Olivia Garden powstała w 1967 roku w Belgii. Jej założycielami byli Jean i Micheline Rennette, a ich głównym celem było stworzenie nowoczesnych, innowacyjnych produktów fryzjerskich wysokiej jakości. Dotychczas marka zdobyła aż 55 patentów, a jej różnorodne produkty sprzedawane są w 102 krajach. Można je spotkać podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku, a także na wielu planach filmowych. W 2018 roku szczotki marki Olivia Garden zdobyły 18 nagród w plebiscytach organizowanych przez magazyny takie jak Better Homes & Gardens, InStyle, Beauty Launchpad i inne.

Szczotka Olivia Garden – test użytkowy

Koniec z nieprzyjemnym szarpaniem i ciągnięciem włosów, szczotkowanie wreszcie przestanie być udręką! Szczotka Olivia Garden Finger Brush wykonana jest w 100% z włosia dzika, dzięki czemu po rozczesaniu włosy są niesamowicie wygładzone, a ich łuski domknięte. Wyczuwalna jest również ich sypkość i zwiększona objętość. Szczotka z łatwością poradzi sobie nawet z bardzo grubymi, plączącymi się włosami. Jonizowane, ceramicznie powlekane kolce zakończone są kulką, która delikatnie masuje skórę głowy, pobudzając tym samym cebulki włosów do szybszego wzrostu. Dzięki temu niepozornemu elementowi rozczesywanie włosów stało się niesamowicie przyjemne i odprężające. Unikalna technologia antystatyczna zapobiega uporczywemu elektryzowaniu się włosów. Szczotka jest świetnie wyprofilowana i lekka, dzięki czemu korzystanie z niej będzie bardzo wygodne. Można jej używać zarówno na suchych, jak i mokrych włosach. Świetnie sprawdzi się także do rozczesywania dziecięcych kosmyków, nierzadko pełnych trudnych do usunięcia kołtunów. Podsumowując, główne cechy tej szczotki to:
prosty, minimalistyczny design,
technologia antystatyczna zapobiegająca elektryzowaniu się włosów,
100% włosia dzika – koniec z szarpaniem i wyrywaniem włosów,
delikatny masaż skóry głowy,
dobrze wyprofilowany, wygodny w użytkowaniu uchwyt,
dopasowanie do każdego rodzaju włosów,
zauważalne wygładzenie i większa objętość włosów,
działanie na suchych i mokrych włosach.

Szczotka Olivia Garden – opinie użytkowniczek produktu

Szczotka Olivia Garden Finger Brush, recenzję której właśnie przedstawiliśmy, cieszy się pozytywnymi opiniami zarówno wśród profesjonalnych fryzjerek i fryzjerów, jak i kobiet używających jej w domowym zaciszu. Uwielbiają ją także mamy – dzięki niej rozczesywanie niesfornych, dziecięcych włosów przestaje być problematyczne. Użytkowniczki zwracają uwagę na duże wygładzenie kosmyków i niesamowicie przyjemny, delikatny masaż skóry głowy. Kolejną często wymienianą zaletą jest dokładne rozczesywanie włosów bez ich szarpania i wyrywania, dzięki czemu ich kondycja ulega znacznej poprawie. Chętnie sięgają po nią także mężczyźni, u których świetnie sprawdza się w stylizacji i modelowaniu fryzur.