Dla kogo?

Jak wiemy w przypadku stanowisk gamingowych, problemem może być duża ilość kabli na biurku i pod nim. Jeśli Ty również borykasz się z tym problemem i myślisz o zakupie nowej, porządnej klawiatury, może zainteresować Cię model Corsair K63 Wireless LED. Jest to świetna propozycja głównie dla graczy, ale też osób ceniących sobie porządek na stanowisku pracy. Jeśli jesteś przeciętnym użytkownikiem, potrzebującym klawiatury na przykład do pisania, również będziesz zadowolony.

Konstrukcja Corsair K63 Wireless

Marka Corsair znana jest z produkcji dobrych jakościowo akcesoriów dla graczy, które łączą w sobie funkcjonalność, estetyczny wygląd, solidne wykonanie oraz stosunkowo dobrą cenę. Klawiatura Corsair K63 Wireless LED jest więc bardzo solidna. Jej obudowa została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła nam służyć niezmiennie przez kilka lat. Do tego jest ona na tyle wytrzymała, że bez obaw możemy z nią podróżować. Jej niewielki rozmiar pozwala zaoszczędzić miejsce na naszym biurku.

Szybkie i niezawodne klawisze

Klawiatura Corsair K63 Wireless LED została wyposażona w dobrej jakości przełączniki mechaniczne Cherry MX Red. Są to wytrzymałe switche typu liniowego. Zapewniają one szybką reakcję sprzętu, przy naciśnięciu klawisza oraz cichą pracę. Nie musimy więc wkładać dużo siły w naciskanie klawiszy czy obawiać się o zbyt głośną pracę, co przy klawiaturach mechanicznych bywa problematyczne. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że Corsair K63 Wireless posiada również dodatkowe przyciski, między innymi do blokady klawisza Windows czy regulacji głośności. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające szybko sterować głośnością, bez konieczności odrywania rąk od klawiatury.

Użytkowanie klawiatury Corsair K63

Praca na tej klawiaturze jest naprawdę wygodna. Klawisze mają przyjemny skok, dając miłe odczucie podczas naciskania. Są przy tym bardzo ciche jak na klawiaturę mechaniczną. Dzięki temu nie emituje ona zbędnego hałasu, gdy z niej korzystamy. Ważne jest również to, że wyposażona jest w podpórkę na dłonie. Nie ma więc nawet mowy, o jakimkolwiek bólu nadgarstków po kilku godzinach spędzonych na używaniu Corsair K63. Dzięki temu możemy czuć się komfortowo, niezależnie od czasu, jaki spędzimy przy komputerze.

Zalety Corsair K63 Wireless LED

W przypadku Corsair K63 bezprzewodowa łączność jest chyba jej największą zaletą. Pozwala to bezproblemowo podłączyć ją do niemal każdego urządzenia. Znacznie też ułatwia zapanowanie nad bałaganem z kablami. Wyposażona została w akumulator, który pozwoli nam cieszyć się rozgrywką nawet do 15 godzin, więc nie musimy się obawiać, że rozładuje się ona w nieoczekiwanym momencie. Praktyczny jest również jej niewielki rozmiar. Jest to w pełni funkcjonalna, ale kompaktowa klawiatura. Dzięki temu możemy ją bez większych problemów zabrać ze sobą na przykład do pracy. Na naszym biurku natomiast wygląda estetycznie, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca. Z uwagi na wcześniej wspomniane zalety i funkcjonalność Corsair K63 Wireless cena jest naprawdę atrakcyjna.

Opinie o klawiaturze

Jak większość sprzętów Corsair, również ta klawiatura cieszy się dużym uznaniem. Użytkownicy chwalą głównie możliwość bezprzewodowego łączenia i długi czas pracy na baterii. W przypadku przeglądania na różnych stronach klawiatury Corsair K63 Wireless opinie wydają się zgodne. Jest to klawiatura, która w wyjątkowo dobrej cenie, oferuje nam ogromny komfort pracy, zamknięty w minimalistycznej obudowie.