Moja recenzja na temat wielofunkcyjnego urządzenia Brother DCP-L2532DW wypadnie z pewnością pozytywnie. Jako świeży nabywca tej drukarki, skanera i kopiarki śmiało mogę stwierdzić, że to produkt godny polecenia dla każdego. Urządzenie nadaje się zarówno do pracy, jaki i domu. Ponieważ ostatnio zdarza mi się dużo częściej pracować zdalnie, postanowiłam zakupić urządzenie, które nie tylko będzie drukowało, ale także posłuży mi jako skaner oraz urządzenie do kopiowania dokumentów. Chyba trafiłam w dziesiątkę.

Brother DCP-L2532DW – prosta intuicyjna obsługa

Mój test urządzenia Brother DCP-L2532DW jest zaskakująco pozytywny. Już pierwsze użycie okazało się niezwykle proste. Pierwsza sprawa – urządzenie jest bezprzewodowe, a więc wystarczy podłączyć je do prądu. Zdalnie możesz nim zarządzać i zlecać mu pliki do druku. A jak zaskoczyła mnie łatwość dwustronnego drukowania! Nigdy wcześniej nie było to takie proste. Oczywiście w tym przypadku polecam zainstalowanie sobie programu od producenta. Tam wszystko sobie ustawiasz tak, jak chcesz. A co bardzo ważne – wszystko idzie jak z płatka – szybko i intuicyjnie.

Kolejną zaletą urządzenia Brother DCP-L2532DW jest fakt, że naprawdę szybko drukuje. A jest to ważna kwestia dla osób, które drukują naprawdę dużo. Ja jestem takim przypadkiem i naprawdę się nie zawiodłam. Wydrukowanie około stu stron zajęło niecałe cztery minuty. To świetny, zaskakujący wynik. Drukarka drukuje tylko na czarno, nie posiada tonerów z kolorem. Jednak ja drukuje głównie dokumenty oraz tekst, więc dla mnie to idealne rozwiązanie. Podoba mi się także to, że podajnik mieści naprawdę sporo arkuszy i nie trzeba ciągle dokładać papieru.

Prosty design drukarki Brother DCP-L2532DW

Drukarka, kopiarka Brother DCP-L2532DW jest dość duża, ale ma ciekawy design. Taki prosty i nieskomplikowany. Ja swoje urządzenie ustawiłam na wiszącej półce, tak, żeby mieć łatwość dojścia do niej. Obok mam też miejsce na zapasowe ryzy papieru i oczywiście wolny kontakt, ponieważ drukarkę trzeba podłączyć do prądu. WiFi dobrze odbiera w całym domu, więc nawet z innych pomieszczeń możemy klikać ‘drukuj’ i wszystko działa jak należy. Obudowa jest czarna, więc nie widać kurzu. Ale tutaj jeszcze nie czas na to, bo urządzenie jest nowiutkie. Mam nadzieję, że posłuży mi długo. Pierwsze wrażenia są naprawdę bardzo dobre. Myślę, że śmiało mogę polecić każdemu, kto poszukuje łatwej w obsłudze drukarki ze skanerem i kopiarką zarazem.

Jak świadczą opinie innych użytkowników, jak również moja – wielofunkcyjne urządzenie Brother DCP-L2532DW naprawdę daje radę. Spełnia właściwie wszystkie kryteria, które sobie przyjęłam, takie jak szybkość drukowania, oczywiście i za to ogromny plus – łatwość obsługi, no i zdalne sterowanie za pomocą smartfona i laptopa czy komputera. Bardzo fajne, solidne urządzenie japońskiej firmy. Zresztą Japończycy są znani z doskonałej jakości urządzeń elektronicznych, które są trwałe, proste w obsłudze i intuicyjne.