Chłodziarka do zabudowy kuchennej z komorą niskich temperatur marki Amica to urządzenie, które wyróżnia praktycznie rozplanowane wnętrze oraz kompaktowe wymiary. Wśród najważniejszych udogodnień urządzenia Amica BM132.3 użytkownicy wymieniają możliwość zmiany kierunku otwierania drzwiczek lodówki, funkcję cichej pracy oraz możliwość mechanicznego sterowania poziomem temperatury osobno w chłodziarce i komorze zamrażarki. Jeśli chodzi o montaż modelu Amica BM132.3, opinie podkreślają wyjątkową przydatność technologii Slide System, w jaką producent wyposażył lodówkę, dzięki której możliwe jest samodzielne zintegrowanie sprzętu z zabudową kuchenną. Na uwagę zasługuje także wysoka klasa energetyczna lodówki, ekonomiczny system oświetlenia typu LED oraz automatyczny system odszraniania, który znacznie oszczędza czas spędzany na utrzymaniu sprzętu w czystości i zapewnia dłuższą trwałość przechowywanych produktów.

Amica BM132.3 – recenzja

Jeśli mowa o przechowywaniu produktów, warto wspomnieć, że komora chłodziarki została wyposażona w innowacyjny system antybakteryjny, który wyróżnia lodówkę Amica BM132.3 na tle innych modeli w tej kategorii. Zastosowane rozwiązanie gwarantuje sterylność ścian i półek lodówki, które zostały pokryte specjalną powłoką antybakteryjną generującą cząstki srebra. Taki system eliminuje szkodliwe drobnoustroje i bakterie, które przyczyniają się do szybkiego psucia się produktów spożywczych, dzięki czemu wpływa bezpośrednio na lepszą jakość i większą świeżość żywności.

Zaplanuj dowolnie przestrzeń w lodówce do zabudowy Amica BM132.3

Prezentowany model wyróżnia także duże zorientowanie na potrzeby użytkownika. Amica BM132.3, dzięki liczny udogodnieniom w kwestii organizacji miejsca w jej wnętrzu, zapewni Ci wysoki poziom funkcjonalności, niezależnie od ilości i rodzaju przechowywanych produktów. Urządzenie wyposażono w:

  • system FlexiSpace: wnętrze lodówki Amica BM132.3 zostało zaprojektowane z myślą o tym, aby zapewnić Ci jak największą elastyczność w kwestii planowania przestrzeni. Dlatego komora chodziarki posiada system ruchomych półek na każdym poziomie, a także szuflad oraz balkoników na drzwiach lodówki. Dzięki możliwości regulacji wysokości, wyjmowana i przekładania pojemników oraz balkoników możesz dopasować wnętrze nawet do bardziej niestandardowych wymiarów produktów.
  • funkcjonalne półki: model Amica BM132.3 wyposażono w półki wykonane z hartowanego szkła. Nie musisz się zatem obawiać o ich przeciążenie przy przechowywaniu większych gabarytów lub ciężkich garnków z zawartością. Półki są także odporne na uszkodzenia i zarysowania, co wpływa na ich długą trwałość oraz gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa w przypadku rozbicia szkła, które nie rozpryśnie się na małe odłamki.

Podsumowując, jeśli szukasz solidnego sprzętu o wysokiej jakości wykończeniu, postaw na model BM132.3. Lodówka do zabudowy Amica to doskonały wybór dla osób, które kładą duży nacisk na higienę i świeżość przechowywanych w chłodziarce produktów.

Przygotowując recenzję Amica BM132.3 kierowałam się własnymi doświadczeniami i opiniami użytkowników. Mam nadzieję że pomoże Ci ona podjąć decyzję o zakupie.