Pralka to szczególnie istotny sprzęt w Twoim domu. Pozwala on odświeżyć ubrania, a także pozbyć się z nich plam. Jednak zakup przypadkowego urządzenia nie jest do końca dobrym pomysłem. Dlatego poniżej przedstawiamy recenzję pralki Samsung WW80R421HFW. Dowiesz się z niej, czym jest technologia EcoBubble i dlaczego jest ona niezwykle popularna wśród rodziców małych dzieci.

Mała pralka – duże możliwości

Wybór odpowiedniego sprzętu piorącego do Twojej łazienki jest zapewne podyktowany przede wszystkim wielkością pomieszczenia. Jeśli jest ono dość duże, to możesz pozwolić sobie na większy model. Jednak w naszym kraju w większości mieszkań łazienki nie są zbyt duże. Producent pralki Samsung WW80R421HFW wziął to pod uwagę, sprzęt ten ma zaledwie 45 cm głębokości, przy 60 cm szerokości. Zmieści się więc on nawet w bardzo małym pomieszczeniu. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów jednorazowo mieści aż 8 kg prania. Jest to właśnie jeden z powodów tak dobrych opinii na temat pralki Samsung EcoBubble wśród rodzin z dziećmi. Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, a można w nim uprać ubrania całej rodziny za jednym razem.

Samsung WW80R421HFW bez problemu usuwa trudne plamy

Wysoka temperatura podczas prania niszczy Twoje ubrania, które wykonane są z delikatnych tkanin. Samsung wyszedł temu problemowi naprzeciw. Technologia EcoBubble to aktywna piana, która powstaje z połączenia wody, powietrza i proszku lub kapsułki. Tworzy się one jeszcze przed rozpoczęciem prania właściwego i to wszystko w niskiej temperaturze.

Aktywna piana wnika w delikatne tkaniny Twoich ubrań 40 razy szybciej niż w przypadku niezastosowania tej funkcji. Radzi ona sobie nawet z zaschniętymi plamami, co doceniają przede wszystkim rodzice małych dzieci. Niewielkie ubranka po wypraniu w pralce Samsung EcoBubble są czyste, pachnące, higieniczne i nie zmieniają swoich kształtów.

Sprzęt marki Samsung posiada łącznie 13 programów. Podczas prania z zastosowaniem pary usuniesz do 99,9 % alergenów oraz bakterii z ubrań lub pościeli. Urządzenie uwalnia strumień z dołu bębna i w ten sposób przenika w tkaniny znajdujące się wewnątrz. Para usuwa także nieprzyjemne zapachy oraz zagniecenia.

Dodatkowe funkcje ułatwiające czyszczenie pralki

Aby Twoje ubrania pozostały świeże i pachnące, musisz dbać o czystość sprzętu piorącego. Samsung WW80R421HFW ma funkcję, która wyczyści pralkę za Ciebie. Eco czyszczenie bębna usunie zabrudzenia i kamień bez konieczności używania do tego chemicznych środków. Program ten wykorzystuje gorącą wodę oraz wysokie obroty wirowania. Ponadto urządzenie samo przypomni o konieczności jego wyczyszczenia, co 40 cykli prania. Już nie musisz się o to martwić i pamiętać, kiedy ostatnio myłeś swoją pralkę.

Myślisz, że wysokie obroty podczas czyszczenia bębna będą stwarzać głośne i nieprzyjemne dźwięki? Nie w Samsung EcoBubble, sprzęt jest wyposażony w nowoczesny silnik Digital Inverter, który pracuje zdecydowanie ciszej i wydajniej od uniwersalnych silników. Zużywa on także mniej energii i jest objęty 10-letnią gwarancją. Opinie o pralce Samsung WW80R421HFW są bardzo pozytywne, zwracają uwagę na funkcjonalności oraz niewielkie rozmiary. Klienci doceniają użyteczne funkcje, bezpieczne pranie i wykorzystanie pary.