Prezentowany model marki Liebherr to jednodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka do zabudowy kuchennej. Wyróżnia ją estetyczne i oryginalne wykończenie polegające na przytwierdzeniu frontu meblowego na trwałe do drzwi lodówki, dzięki czemu jesteś w stanie uzyskać harmonijny i estetyczny wygląd całości Twojej zabudowy kuchennej. Zapraszam do lektury mojej recenzji modelu Liebherr IK 3524 Comfort.

Lodówka Liebherr IK 3524 Comfort – recenzja

Wybrany model zaprojektowano przede wszystkim z myślą o zapewnieniu Ci maksymalnej wygody przy przechowywaniu produktów w chłodziarce Liebherr IK 3524. Opinie użytkowników wskazują na wiele udogodnień, w jakie wyposażono to urządzenie. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć: możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi chłodziarki, kompaktowe oświetlenie typu LED czy elektroniczny panel sterowania z sygnalizacją dźwiękową.

Główną zaletą urządzenia jest wydajny i bardzo elastyczny system wewnętrznych półek i szuflad. Wszystkie poziomy wykonano z wysokiej jakości szkła hartowanego, dlatego w chłodziarce Liebherr IK 3524 możesz przechowywać także cięższe garnki z posiłkami bez obaw o przeciążenie czy zarysowanie półek. Lodówkę wyposażono w elementy takie jak:

  • szuflada typu BioCool Box: to innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci zapewnić optymalne warunki dla przechowywania wybranych produktów, takich jak owoce i warzywa. Wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem jest suwak, dzięki któremu ustawisz pożądany poziom wilgotności dla przedłużenia świeżości Twojej żywności.
  • system dzielonych półek: przednie elementy każdej z półek możesz w łatwy sposób wsunąć pod ich tylne części, co pozwala skrócić ich długość i uzyskać więcej przestrzeni. W ten sposób możesz umieścić w lodówce wyższe pojemniki jak butelki czy garnki bez konieczności wyjmowania półek w całości. Szklane fronty zostały wykończone listwami ze stali, które umożliwiają płynny wysuw półek.
  • ergonomiczne kolumny nośne: po obu stronach komory chłodziarki z przodu i z tyłu znajdziesz specjalnie wyprofilowane elementy, które pozwalają na dowolną aranżację wszystkich półek. Ich wysokość można regulować w zależności od wyposażenia lodówki IK 3524 Comfort. Dużą zaletą jest również gładka powierzchnia kolumn, która znacznie ułatwia utrzymanie wnętrza lodówki w czystości, co zapobiega gromadzeniu się brudu i rozwojowi bakterii.
  • rozsuwana tacka na jajka: w przeciwieństwie do modeli innych producentów w lodówce IK 3524 Comfort pojemnik na jajka został udoskonalony, aby ułatwić Ci wyciąganie ich z lodówki oraz umożliwić przechowywanie ich większej liczby. W wybranym modelu chłodziarki znajdziesz wysuwaną tackę, w której możesz bezpiecznie schować aż 20 sztuk jajek.

Lodówka Liebherr IK 3524 Comfort – podsumowanie

Podsumowując, jeśli szukasz niezawodnego sprzętu z funkcjonalnym system organizacji przestrzeni oraz minimalistyczną i nowoczesną obudową, lodówka Liebherr IK 3524 Comfort została zaprojektowana dla Ciebie. Urządzenie wykonano z najwyższą dbałością o każdy szczegół, dlatego jest to doskonała chłodziarko-zamrażarka dla osób, które lubią mieć porządek w lodówce przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku.