Wysokiej jakości frytkownica Zeegma Knapper to urządzenie służące do przygotowywania smacznych i bardziej dietetycznych potraw w szybkim tempie. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest robienie frytek, smażenie mięsa, szaszłyków, warzyw, a nawet ciast i pizzy bez potrzeby korzystania z tłuszczu. Oznacza to, że zastosowanie urządzenia jest bardzo szerokie. Co więcej, pomimo zdrowszej metody przyrządzania, potrawy nie tracą swojego dobrego smaku, a nawet go zyskują. Jest to możliwe dzięki użyciu nowoczesnych rozwiązań we wspomnianej frytkownicy.

Recenzja Zeegma Knapper – solidny sprzęt dla każdego

Bardzo ważną cechą prezentowanego urządzenia jest specjalna technologia Quick Air, bazująca na krążeniu gorącego powietrza. Dzięki takiej cyrkulacji, sprzęt umożliwia pieczenie, smażenie, grillowanie, duszenie oraz opiekanie bez konieczności używania oleju. Posiłki są więc o wiele mniej kaloryczne, ale jednocześnie zachowują swój bardzo dobry smak i liczne wartości odżywcze. Przy pomocy tej frytkownicy możliwe jest więc zadbanie o zdrową, zbilansowaną dietę dopasowaną do konkretnych potrzeb oraz upodobań smakowych. Brak konieczności stosowania oleju sprawia, że nawet z pozoru niezdrowe potrawy mogą stać się częścią takiej diety, więc nie trzeba rezygnować ze swoich ulubionych posiłków.

Wysoka trwałość i łatwa obsługa

Opinie o frytkownicy Zeegma Knapper są bardzo pozytywne wśród wielu użytkowników, ze względu na szybkie nagrzewanie, ponieważ już po minucie można przejść do przyrządzania posiłków. Urządzenie to jest wyposażone w łatwy w obsłudze regulator temperatury w zakresie od 60 do 200 stopni Celsjusza oraz w timer elektroniczny działający w zakresie od 1 do 60 minut, który automatycznie poinformuje o tym, że posiłek jest gotowy. Nie trzeba więc co chwilę sprawdzać urządzenia i można zająć się przez ten czas innymi czynnościami. Model jest również w pełni zabezpieczony przed przegrzaniem, a materiały wykonane do jego produkcji są odporne na wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki powodujące zużycie w przypadku częstego użytkowania.

Kosz oraz misa do pieczenia są pokryte teflonem wysokiej jakości. Test Zeegma Knapper wykazał, że taki materiał zapobiega przywieraniu jedzenia oraz gwarantuje skuteczniejsze przewodzenie ciepła. To z kolei przekłada się na większy komfort użytkowania oraz na znacznie łatwiejsze czyszczenie urządzenia. Misa oraz kosz do pieczenia są elementami, które można bez żadnych problemów i uszkodzeń myć w zmywarce.

Wyświetlacz LCD jest duży, czytelny i ułatwia obsługę urządzenia. Sama rączka i chwyt są odporne na działanie wysokich temperatur, więc można zauważyć, że frytkownica Zeegma Knapper jest bardzo bezpieczna i chroni przed oparzeniem. Dodatkowo uchwyt jest ergonomiczny. To w połączeniu z antypoślizgowymi nóżkami sprawia, że produkt jest również stabilny i bardzo bezpieczny.

Jak widać urządzenie ma wiele istotnych atutów. Nic więc dziwnego, że opinie o frytkownicy Zeegma Knapper są z tego względu bardzo pozytywne.