W dzisiejszych czasach każdemu zależy na czasie. Chcemy jeść szybko, pracować szybko i jak najprędzej uporać się z domowymi obowiązkami. Rozwiązaniem problemu ze sprzątaniem jest mop parowy Vileda Steam XXL 161010. Ten sprzęt sprawi, że Twoje sprzątanie będzie łatwe, przyjemne, szybkie, a przede wszystkim dokładne.

Mop parowy Vileda Steam XXL – wysoka jakość w niskiej cenie

Marka Vileda działa w Polsce od 1994 roku i zyskała w naszym kraju wielu stałych klientów. Zawdzięcza to wysokiej jakości swoich produktów, których ceny nie są wygórowane. W związku z tym wielu ludzi może sobie na nie pozwolić. Nie inaczej jest z mopem parowym Vileda Steam XXL. Opinie wśród jego użytkowników są wyłącznie pozytywne. Konsumenci chwalą w pierwszej kolejności łatwość jego obsługi oraz precyzyjne mopowanie. Oczywiście zwracają także uwagę na to, że jest niedrogi.

Ze względu na to, że do sprzątania za jego pomocą nie potrzebujesz żadnych detergentów, mop parowy Vileda Steam XXL zbiera również bardzo wysokie recenzje od alergików oraz matek małych dzieci. Te drugie uwielbiają ten produkt także ze względu na to, że podczas sprzątania mop niszczy wszystkie bakterie oraz zarazki.

Dlaczego XXL?

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego w nazwie produktu jest dopisek „XXL”. Ten skrót odnosi się do 40 cm nakładki, w którą urządzenie marki Vileda zostało wyposażone. Jest ona w kształcie trapezu i obraca się o 180 stopni, więc dotrzesz nią w każdy zakamarek domu. Dużą wielkością może także pochwalić się zbiornik na wodę, którego pojemność wynosi aż 400 ml. Dzięki takim parametrom za pomocą Vileda Steam XXL wysprzątasz nawet do 100 m2 bez wysiłku i przerw na uzupełnianie wody.

Jego dodatkowym atutem jest 7-metrowy kabel oraz szybkość nagrzewania. Ten sprzęt o mocy 1550 W jest gotowy do pracy już po 15 sekundach i utrzymuje temperaturę pary przez cały proces mopowania.

Opisując to urządzenie do mopowania podłóg, nie można zapomnieć o jego lekkiej konstrukcji. Pomimo tego, że mop posiada dużą nakładkę oraz pojemny zbiornik jego waga nieznacznie przekracza 2 kg. Podczas sprzątania z jego pomocą nie zużyjesz dużo siły.

Żadna podłoga mu nie straszna

Vileda Steam XXL to mop parowy, którym umyjesz każdego rodzaju nielakierowaną podłogę. Panele? Nie ma sprawy. Nielakierowana drewniana podłoga? Czysta w kilka minut. To urządzenie nie dość, że zabija 99,9% bakterii, to jeszcze nie zostawia na podłodze smug.

A co powiesz na to, że z pomocą parowego mopa Vileda Steam XXL wyczyścisz również dywany? Jest to możliwe, ponieważ w zestawie otrzymujesz nie tylko dwa białe wkłady z mikrofibry, lecz także specjalną nakładkę do czyszczenia dywanów. Dzięki temu urządzeniu od jednej z najpopularniejszych firm, produkujących sprzęty czyszczące, pozbędziesz się także większości bakterii z dywanów, znajdujących się w Twoim domu.

Krótkie podsumowanie

Mop parowy Vileda Steam XXL to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla alergików i matek, ale dla każdego, kto ceni sobie swój czas, wysiłek oraz pieniądze. Dzięki dużej nakładce zaoszczędzisz czas, nie będziesz zmuszony kupować żadnych detergentów do mycia podłóg i nie zmęczysz się podczas mopowania. To tanie i lekkie urządzenie może stać się Twoim najlepszym przyjacielem podczas wykonywania obowiązków domowych.