Eldom nu5 – parametry

Eldom nu5 to nawilżacz ultradźwiękowy o pojemności zbiornika 5,2l. Urządzenie służy do zwiększania poziomu wilgotności powietrza do poziomu 40 – 60%. Sprawdza się w okresie grzewczym, kiedy powietrze w domu jest zbyt suche. Utrzymanie właściwego poziomu wilgotności oraz temperatury w granicy 20 – 22 stopni Celsjusza pozwala na zmniejszenie rozwoju drobnoustrojów w powietrzu, wpływa na zwiększenie odporności organizmu. Sprawia, że sen staje się mocniejszy. Warto pamiętać, że zbyt suche powietrze ma niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie i może powodować problemy ze skórą, gardłem i drogami oddechowymi. Może doprowadzić również do tego, że  oczy będą łzawić, natomiast śluzówki będą wysuszone. Sprzęt ma głębokość 260 mm. Nawilżacz ma wymiary: szerokość 190 mm, natomiast wysokość 370 mm. Jego moc wynosi 30 Wat. Poziom hałasu wynosi 35 dB. Pracuje cicho, dlatego doskonale nadaje się do nawilżania powietrza w pokoju dziecięcym, a nawet w sypialni. To wydajne urządzenie, już po pierwszym dniu używania go, poczujesz poprawę powietrza. Urządzenie jest proste w obsłudze i ma wiele funkcji: czujnik poziomu wody oraz timer. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu, które jest urządzone w nowoczesnym stylu oraz w każdym innym.

Nawilżacz powietrza z jonizatorem oraz pozostałe funkcje

Sprzęt ma funkcję jonizatora, co sprawia, że skutecznie oczyszcza powietrze. Dzięki tej funkcji tworzy jony ujemne, jednocześnie neutralizując jony dodatnie, których nadmiar w powietrzu może doprowadzić do niedotlenienia organizmu. Dlatego doskonale nadaje się dla alergików oraz astmatyków, ponieważ oczyszczonym, jak i nawilżonym powietrzem zdecydowanie łatwiej się oddycha. Dodatkowo nie zawiera wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń: kurzu, pyłków, roztocza oraz bakterii. Nawilżacz powietrza z jonizatorem jest polecany również dla osób, które dużo pracują przed ekranem komputera.  Ponieważ sprzęt, z którego korzystamy na co dzień: komputer, telewizor oraz kuchenka mikrofalowa wytwarzają jony dodatnie. Urządzenie jest wyposażone  również w specjalne sterowniki, które automatycznie wyłączają je kiedy nawilżone powietrze osiąga odpowiedni poziom.

Nawilżacz  Eldom nu5 – dlaczego warto z niego korzystać?

Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy jest urządzeniem, które należy do najbardziej zaawansowanych spośród dostępnych na rynku. Działa na zasadzie generowania fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości. To sprawia, że rozbija cząsteczki wody, która zamienia się w ciepłą albo zimną mgłę. Urządzenie nawilża powietrze w pomieszczeniach do 15 m2. Sprzęt jest objęty gwarancją na okres 24 miesięcy. Jego używanie jest całkowicie bezpieczne.

Nawilżacz  Eldom nu5 – opinie

W Internecie dostępnych jest wiele opinii na temat urządzenia. Większość z nich są pozytywnymi. Wielokrotnie użytkownicy podkreślają, że nawilżacz powietrza z jonizatorem jest sprzętem funkcjonalnym. Korzystanie z niego pozwala na uniknięcie wielu chorób sezonowych w szczególności w okresie jesienno – zimowym.