Jeśli szukasz sprzętu sprzątającego z wyższej półki, który wyręczy Cię w codziennym odkurzaniu, a dodatkowo mieszkasz w dużym domu lub masz dość sierści i kurzu, nad którymi nie możesz już zapanować, odkurzacz automatyczny został stworzony dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją Neato Botvac D7.

Neato Botvac D7 – model przyszłości wśród odkurzaczy

Według opinii użytkowników model Neato Botvac D7, to bezapelacyjnie „najlepszy odkurzacz automatyczny” na rynku. Wszystkie jego cechy zostały wysoko ocenione, a jeśli chodzi o funkcjonalność i wydajność, odkurzacz Neato Botvac D7 posiada parametry oferujące więcej, niż niektóre modele o wyższej cenie. Wśród najczęściej wymienianych zalet mamy: świetną wydajność, mapowanie mieszkania poprzez aplikację w telefonie oraz bardzo cichą pracę umożliwiającą używanie robota w nocy.

Neato Botvac D7 – wyższy poziom sprzątania

Robot odkurzający Neato Botvac D7 to sprzęt najnowszej generacji, który został wyposażony w liczne technologie i udogodnienia sprawiające, że nasz dom czy mieszkanie lśnią czystością na co dzień, a samo sprzątanie przebiega błyskawicznie. Największe atuty odkurzacza Neato D7 to:

  • innowacyjny system sprzątania – urządzenie wyposażone jest w technologię laserowego mapowania pomieszczeń. Jest to obecnie najskuteczniejszy sposób skanowania pomieszczeń przez roboty sprzątające, a wiele recenzji modelu Neato Botvac D7 podkreśla bezkonkurencyjność tej technologii w zestawieniu z systemem kamer w innych robotach tej klasy. Jej największe zalety to wyjątkowo sprawne i dokładne sprzątanie wszystkich zakamarków dzięki temu, że laser wykrywa wszystkie przeszkody w przestrzeni, którą ma odkurzyć, co sprawia, że nigdy nie pozostawia żadnych miejsc nieposprzątanych, a sprząta kilka razy szybciej niż pozostałe roboty
  • wzmocniona siła – robot został wyposażony w elementy wzmacniające moc sprzątania, są to: bardzo mocna turbina, dodatkowy tryb Turbo, a także szczotka do wyczesywania dywanów i wykładzin z sierści zwierząt, włosów. Dzięki kombinacji tych elementów mamy gwarancję usuwania wszystkich zanieczyszczeń, z którymi tradycyjny odkurzacz sobie nie poradzi, lub zajmie mu to o wiele dłużej.
  • ergonomiczne wykonanie – odkurzacz Neato D7, w przeciwieństwie do większości modeli, zaprojektowano w kształcie litery „D” zamiast tradycyjnego owalu. Przekłada się to na jego wyjątkową efektywność przy sprzątaniu narożników pokojów oraz przestrzeni przy ścianach i meblach. W połączeniu z szeroką szczotką obrotową mamy 100% gwarancję najwyższej wydajności przy sprzątaniu każdej powierzchni
  • specjalny filtr do zanieczyszczeń – dzięki obecności flitra UltraHepa dla alergików urządzenie udoskonalono tak, aby zapewniało zwiększoną wydajność i skuteczność w zatrzymywaniu wszelkich nawet najmniejszych pyłów, alergenów i roztoczy. Czyni to urządzenie idealnym dla domów, gdzie zbiera się dużo kurzu i pyłu.

Podsumowując, Neato Botvac D7 to niezrównana precyzja, niesamowita wydajność, ale również troska o zdrowie. Wysoka jakość wykonania i funkcjonalność dają przy zakupie gwarancję tego, że będą to najlepiej zainwestowane pieniądze.