Kulki gejszy Ovo L1 Loveballs Purple to bez wątpienia mój najlepszy zakup, dlatego pokuszę się o opinię na temat tego produktu. Dyskretne, wygodne i pięknie zaprojektowane sprawdzają się nie tylko w zaciszu domowym, ale również w wielu innych miejscach. Do tego kolor przekuwa wzrok, a jak wiadomo, jako kobieta, zwracam uwagę na wygląd, zwłaszcza swoich zabawek. Bez skrępowania noszę je na zakupach czy spacerze, co daje mi przyjemność i pozwala ćwiczyć mięśnie. Dzięki Ovo L1 Loveballs czuję się dopieszczona w delikatny i subtelny sposób, również wtedy, gdy męża nie ma w domu i sama chcę dać sobie odrobinę przyjemności po ciężkim dniu. Jeśli zaś małżonek jest w domu i planujemy wieczór we dwoje z szalonym zakończeniem w łóżku, lubię „rozgrzać” się nimi od rana, aplikując je sobie przy porannej toalecie i biegając z nimi do wieczora. Taka przedłużona gra wstępna pozwala mi lepiej odczuwać wszelkie pieszczoty, a i mąż bardzo lubi rozpoczynać grę wstępną od delikatnego usuwania kulek. Mamy dzięki temu niezłą zabawę.

Dopieszczone mięśnie Kegla

Mięśnie Kegla to bardzo ważna część kobiecego ciała. Każda z nas powinna o nie dbać, zwłaszcza jeśli, również jak ja, jesteś po dwóch porodach. Wszystkie kobiety w kwiecie wieku, jak i przygotowujące się do porodu nie powinny zapominać o ćwiczeniach tej partii mięśni. Ćwiczenia ułatwiają nam kulki gejszy Ovo L1. Umieszczone w pochwie same „zachęcają” ją do ćwiczeń, dzięki czemu jakość naszego współżycia z partnerem jest dużo lepsza. Potwierdzam to swoim doświadczeniem – kulki Ovo L1 Loveballs są w mojej komodzie od jakiegoś miesiąca, a już widzę znaczną poprawę w strefie łóżkowej, jak i w innych aspektach – po porodach miałam niestety problem z nietrzymaniem moczu. Na szczęście teraz sytuacja powoli wraca do normy, co również podwyższa mój komfort w codziennym funkcjonowaniu. Mogę śmiać się bez strachu, że sytuacja wymknie się spod kontroli i popuszczę. To, w połączeniu z możliwością użytkowania kulek dosłownie wszędzie (w pracy, na zakupach, na spacerze) i faktem, że wpływają one pozytywnie na jakość seksu sprawia, że Ovo L1 Loveballs to produkt, którego nie zamienię na nic innego.

Użytkowanie Ovo L1 Loveballs Purple

Dla każdej kobiety ważne jest bezpieczeństwo – nikt nie lubi podrażnień czy objawów alergii w miejscach intymnych. Kulki Gejszy Ovo L1 Loveballs wykonane są w 100% z bezpiecznego materiału, którym jest silikon jakości medycznej. Produkt polecany jest przez lekarzy, nagradzany i doceniany na targach branżowych, co daje do myślenia – ludzie „mądrzejsi od nas” polecają je każdej kobiecie. Kulki zaprojektowano w Niemczech, gdzie kierowano się przede wszystkim wygodą w użytkowaniu, bo przecież bez tego nie ma przyjemności. Po każdym użyciu kulki trzeba oczywiście wyczyścić, i tu ważna informacja, choć jest to produkt wodoodporny, nie używamy do ich czyszczenia zwykłej wody. Aby kulki Ovo L1 Loveballs posłużyły nam długo (i szczęśliwie) do ich czyszczenia musimy używać lubrykantów na bazie wody. Przy takiej pielęgnacji posłużą nam przez długie lata. Jeśli więc szukasz produktu, który łączy w sobie poprawę jakości życia, współżycia, przy jednocześnie łatwym sposobie czyszczenia – wybierz eleganckie Ovo L1 Loveballs Purple, na pewno nie pożałujesz.