Prezentowany model pralki Bosch z systemem Vario Perfect™ i EcoSilence Drive™ to połączenie energooszczędności z efektem idealnie czystych tkanin. W kategorii urządzeń z podobnej półki cenowej ten model zajmuje miejsce w czołówce ze względu na multifunkcyjność oraz programy eko uwzględniające ochronę środowiska.

Bosch WAT2446SPL – opinie użytkowników

Jak wskazują opinie, pralka Bosch WAT2446SPL ma praktycznie same zalety. Jest cicha, ładowna, stabilna i bardzo funkcjonalna. Dodatkowo wyróżnia ją oszczędność energii, nawet przy wykonywaniu kilku prań w tygodniu. Wiele osób chwali szeroki wybór programów do prania oraz możliwość dużego załadunku.

Oszczędzaj bez wysiłku z pralką Bosch WAT2446SPL

Wybrany model pralki został wyposażony w najnowsze technologie, które pozwalają korzystać z urządzenia bez ograniczeń i bez ryzyka zwiększenia kosztów za wodę i prąd. Urządzenie działa niezawodnie dzięki funkcjom, takim jak:

  • inteligentne czujniki zużycia wody: technologia ActiveWater™Plus umożliwia maksymalną oszczędność wody przy każdym cyklu prania. Model wyposażono w dwa czujniki wody, jeden mierzący jej ilość, drugi stopień zanurzenia tkanin. Dzięki ich działaniu pralka pobiera tylko tyle wody, ile potrzebuje w zależności od załadunku, co przekłada się na znaczną oszczędność na rachunkach za wodę.
  • Udoskonalony silnik: prezentowany model został zaprojektowany z troską o jak najmniejsze straty dla środowiska. Dlatego wbudowany napęd bezszczotkowy eliminuje całkowicie drgania, a dzięki temu pralka może wykorzystać pełną moc podczas pracy bez konieczności zużywania dodatkowej energii. Co więcej, tak skonstruowany silnik sprawia, że urządzenie wyróżnia się wysoką stabilnością niezależnie od wielkości załadunku i rodzaju pranych tkanin.
  • Opcja zatrzymania: jeśli zapomniałeś dorzucić ubrania do pralki, która zaczęła już pracę, nic straconego. Za pomocą przycisku pauzy możesz zatrzymać dany cykl prania i dołożyć brudne ubrania bez konieczności resetowania urządzenia i utraty nalanej już wody.
  • Program czyszczenia bębna: w modelu Bosch WAT2446SPL masz możliwość przeprowadzenia specjalnego cyklu auto czyszczącego, który usunie z pralki wszelkie pozostałości po środkach piorących, pleśń, bakterie oraz nieprzyjemne zapachy. Co więcej, pralka automatycznie zasygnalizuje potrzebę czyszczenia, dlatego jesteś w stanie zadbać o higieniczne pranie bez żadnego wysiłku.
  • Regulacja zmiany temperatury: pralka Bosch WAT2446SPL daje Ci pełną kontrolę nad danym programem prania. Temperaturę każdego z dostępnych cyklów możesz dowolnie modyfikować w zależności od ilości wsadu, stopnia zabrudzenia oraz materiału, z jakiego wykonane są ubrania.

Podsumowując, jeśli rozważasz zakup modelu pralki Bosch WAT2446SPL, opinie licznych zadowolonych użytkowników dowodzą, że z pewnością się nie zawiedziesz. Rewelacyjne efekty prania, energooszczędny silnik oraz wyjątkowa trwałość pralki Bosch Serie 6 VarioPerfect WAT2446SPL sprawiają, że będziesz bardzo zadowolony z zakupu.