Waga łazienkowa Esperanza EBS010 – przeznaczenie

Początek roku jest okresem, kiedy częściej zaczynamy wyznaczać sobie cele. Jednym z najczęściej obieranych jest utrzymanie prawidłowej lub pożądanej wagi ciała. Doskonale sprawdzi się do tego zadania cyfrowa waga łazienkowa, która pozwala na zważenie człowieka z maksymalnym obciążeniem do 180 kg. Korzystając z niej, skontrolujesz nie tylko wagę ciała, ale również zadbasz o swoje samopoczucie. Zawiera wyświetlacz LCD oraz precyzyjne czujniki Strain Gauge. Dzięki temu urządzenie jest niezwykle dokładne, wykonuje swoją pracę z dokładnością do 100 g. To ultra cienki sprzęt, który polecany jest dla wszystkich tych osób, którym zależy na tym, aby żyć zgodnie z zasadami zdrowego stylu życia. Rekomendowana jest również osobom starszym, jak i tym użytkownikom, którzy cenią sobie prostotę obsługi i funkcjonalność.  Waga ma klasyczny wygląd, dlatego doskonale komponuje się z łazienkami urządzonymi w każdym stylu. Nie tylko w pomieszczeniu zaaranżowanym klasycznie, ale również w każdym, które jest urządzone niebanalnie. Urządzenie ma standardowe wymiary: 30 cm x 30 cm. Zawiera funkcje: sygnalizacji niskiego napięcia oraz aż 3 jednostki ważenia: kg, lb oraz st, wskaźnik przeciążenia,  jak i możliwość automatycznego wyłączania. Uruchomienie wagi jest niezwykle proste oraz intuicyjne. Wystarczy, że delikatnie dociśniesz ją stopą. Dzięki tym funkcjom zaoszczędzisz czas potrzebny na włączanie oraz wyłączanie urządzenia.  Urządzenie nie mierzy: tkanki tłuszczowej, mięśniowej, poziomu wody w organizmie, masy kostnej. Nie ma też wskaźnika masy ciała BMI oraz wskaźnika przemiany materii BMR.

Waga łazienkowa Esperanza EBS010 – korzyści z używania

Cyfrowa waga łazienkowa jest  urządzeniem, które zdecydowanie dokładniej wykonuje pomiary w porównaniu do tradycyjnej wagi. Dzięki temu, że jest wykonana ze szkła, jest lekka, łatwa w utrzymaniu w czystości, a jej cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Dlatego że waha się w granicy około kilkudziesięciu złotych. Waga łazienkowa Esperanza EBS010  to urządzenie, które ma wystarczająco matową powierzchnię. To sprawia, że wejście na wagę nie powoduje żadnych trudności. Sprzęt waży na zasadzie delikatnych oraz nieodczuwalnych przez człowieka impulsów elektrycznych. Dlatego pomiar nią jest niezwykle precyzyjny. Waga zasilana jest bateriami, dlatego co jakiś czas wymagana jest ich wymiana.

Waga łazienkowa Esperanza EBS010 – recenzje

Dostępne w sieci recenzje produktu są pozytywne. To sprawia, że kupując ją, możesz mieć pewność tego, że produkt jest wykonany z materiałów wysokiej jakości. Potwierdzeniem tego może być również 24-miesięczna gwarancja, którą jest objęty produkt. Użytkownicy wystawiają  urządzeniu Esperanza EBS010 opinie także za wygląd oraz atrakcyjną cenę. Wielokrotnie podkreślają, że produkt nie zawiera żadnych ukrytych wad. Dzięki temu jest godnym polecenia. Pozytywne opinie użytkowników są rzetelnym i konkretnym źródłem informacji. Waga łazienkowa jest również wymieniana w rozmaitych rankingach. Jest to sygnałem, że możesz się tym produktem zainteresować.