Niemalże każda fryzura potrzebuje czasem delikatnego podrasowania. Stylizacja przy pomocy prostownicy jest bardzo prosta, możemy ją wykonać zaledwie w kilkanaście minut, a efekty z pewnością utrzyma się cały dzień. Warto jednak mieć odpowiedni sprzęt, taki jak Dyson Corrale.

Prostownica Dyson Corrale – recenzja

Prostownica Dyson Corrale to prawdziwa rewolucja wśród tego rodzaju urządzeń. Firma Dyson nie należy do najtańszych marek, ponieważ produkują przede wszystkim innowacyjne sprzęty, które mają zupełnie odmieniać, a przy okazji ułatwiać korzystanie z wybranego rodzaju produktu. Prostownica Dyson Corrale to naprawdę ogromny komfort użytkowania, ponieważ można jej używać bezprzewodowo. Chcemy poprawić fryzurę w aucie? Żaden problem, ponieważ ta prostownica przez 30 minut pracuje bez konieczności ładowania. Co więcej, możemy ją nawet przewozić w bagażu podręcznym, ponieważ posiada odpowiednie napięcie i tryb samolotowy. Płytki prostownicy wykonane są z najwyższej jakości materiału, który jest elastyczny, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia włosów. Po użyciu tego sprzętu włosy się nie puszą, nie elektryzują, a także nie kruszą – jest to niezwykle ważne dla osób borykających się ze słabą kondycją kosmyków.

Prostownica Dyson Corrale – test

Prostownicę możemy używać w sposób tradycyjny, czyli za pomocą przewodu, a także bezprzewodowo. W opakowaniu znajdziemy specjalną stację ładująca, dzięki której naładujemy nasz sprzęt w 70 minut. Prostownica Dyson Corrale nagrzewa się błyskawicznie, ale to my wybieramy wysokość temperatury – 165, 185 lub 210 stopni Celsjusza. Prostownica świetnie radzi sobie zarówno z cienkimi i delikatnymi włosami, jak i grubymi kosmykami – nie musimy kilka razy prostować jednego pasma włosów, ponieważ już po pierwszym przesunięciu, włosy są idealnie wyprostowane.

Ponadto prostownica już po 10 minutach bez pracy wyłącza się, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że coś niebezpiecznego może się wydarzyć. Temperatura, która zostanie przez nas wybrana, z pewnością się nie zmieni i nie narazimy włosów na większą ilość ciepła, gdyż prostownica Dyson Corrale wyposażona jest w specjalne czujniki kontrolujące.

Prostownica Dyson Corrale – opinie

Ten sprzęt to naprawdę duża inwestycja, zwłaszcza jeśli porównamy go z innymi prostownicami dostępnymi na rynku. Nie zmienia to faktu, że z pewnością jest wart swojej ceny, ponieważ wykorzystuje najnowsze technologie, aby zapewnić wygodne użytkowanie, a także nie wpływać negatywnie na kondycję włosów. Wiele użytkowniczek korzysta z niej nie tylko do prostowania, ale również do kręcenia pasm. Osoby, które użyły prostownicy Dyson Corrale, zapewniają, że fryzura wygląda jak po wyjściu z profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Włosy są wygładzone i lśniące, ale przede wszystkim nie będą sztywne i przyklapnięte, objętość zostaje zachowana. Sam produkt jest bardzo prosty w obsłudze, nie musimy nadmiernie zagłębiać się w jego instrukcję, ponieważ użytkowanie jest intuicyjne. Nie należy również zapominać o niezwykle eleganckim wyglądzie urządzenia, niemalże od razu przykuwa wzrok.