Drukarka atramentowa HP DeskJet 2720 (3XV18B) świetny wybór do domu i nie tylko. Moja recenzja na temat drukarki hp deskjet 2720 będzie z pewnością pozytywna. To kolejna drukarka marki HP i jak zwykle jestem zadowolona. Jest to produkt, który w pełni spełnił moje oczekiwania. Oprócz tego, że wszystko z tym urządzenie wydaje się niezwykle łatwe, szybkie i intuicyjne, drukarka ma ciekawy design i nie jest wielka. Świetnie wkomponowała się w półkę mojego biurka. Nie hałasuje, nawet kot nie był zainteresowany, gdzie wcześniej wydawał się być bardzo poirytowany głośnymi urządzeniami.

Cechy urządzenia HP DeskJet 2720 (3XV18B)

Drukarka HP DeskJet 2720 (3XV18B) wydaje się być bardzo wydajna. A co najważniejsze to urządzenie wielofunkcyjne. Oprócz wspomnianej drukarki do dyspozycji mamy skaner, kopiarkę i faks. Wszystko działa w najlepszym porządku. Ponieważ pracuję obecnie najczęściej zdalnie, jestem bardzo zadowolona. Jak do tej pory nie pojawiły się żadne problemy dotyczące funkcjonowania urządzenia. Kolejną ogromną zaletą jest fakt, że nie ma tutaj zbędnej plątaniny kabli. Urządzenie jest bezprzewodowe, a ponieważ mam stabilne WiFi, wszystko działa w najlepszym porządku. Mogę na przykład zlecić drukarce drukowanie zdalnie ze smartfona. Jest to bardzo wygodne. Czasami potrzebujemy wydrukować coś na szybko i okazuje się, że da się! Nie trzeba włączać komputera i czekać.

Świetna jakość wydruku oraz skanów

Oprócz wszystkich elementów technicznych, o których wspomniałam, czyli łatwości korzystania z urządzenia oraz faktu, że HP DeskJet 2720 (3XV18B) jest urządzeniem bezprzewodowym i można nim sterować za pomocą telefonu, czy tabletu, to wydruki wychodzące z urządzenia są naprawdę doskonałej jakości. Oczywiście niezbędne są tu oryginalne kartridże z tuszem, ale to wydaje się oczywiste. Druk jest taki wyraźny i intensywny. Cóż wygląda po prostu profesjonalnie. Wielokrotnie potrzebuję do pracy zdjęć i wydruków w kolorze. Ta drukarka naprawdę wykazuje się w najlepszym tego słowa znaczeniu. Druki mają nasycone, intensywne kolory, zdecydowanie wyglądające jak na ekranie. Oczywiście skanowane zdjęcia mają świetną jakość i skaner również doskonale radzi sobie z kolorami. Faksu używam raczej rzadko, ale oczywiście również działa bez zarzutu.

HP DeskJet 2720 (3XV18B) – solidność i wydajność

Podsumowując drukarka, a właściwie urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2720 (3XV18B) jest produktem godnym polecenia. Mój test HP DeskJet 2720 wypada naprawdę bardzo dobrze! Śmiało można polecić ten sprzęt innym osobom, które dużo drukują i zależy im na dobrym odzwierciedleniu barw, jak również skanach wysokiej jakości. Ogromnym plusem jak dla mnie jest fakt, że urządzenie jest bezprzewodowe. Można w łatwy i szybki sposób sterować nim z tabletu, czy telefonu. I nie ma zbędnych kabli, którymi zawsze interesuje się mój kot. Urządzenie nie jest głośne, wygląda zgrabnie, a co ważne, spełnia doskonale swoje wszystkie funkcje. To kolejny produkt marki HP, który jest bardzo dobrej jakości. Nadaje się do pracy w domu, ale również biura, czy szkoły. Myślę, że warto zainwestować w to urządzenie. Warto spojrzeć na opinie o HP DeskJet 2720 – w zdecydowanej większości są one bardzo pozytywne..