Słuchawki nauszne JBL Tune 500 czarne

Słuchawki firmy JBL to niezwykle popularny gadżet, który często można zauważyć na ulicach. Korzystanie z nausznych słuchawek jest niezwykle praktyczne. Pozwala na słuchanie ulubionych piosenek w każdym możliwym miejscu. Mamy także możliwość oglądania filmów czy seriali w komunikacji miejskiej, a nawet słuchania podcastów oraz audiobooków. Słuchawki to jednak nie tylko użyteczne urządzenie, ale również element codziennego outfitu. Niemal na równi z jakością odtwarzanego dźwięku, stoi design urządzenia. Jeżeli rozważasz zakup słuchawek nausznych, koniecznie przeczytaj recenzję modelu JBL Tune 500.

 

Słuchawki JBL Tune 500 – gadżet przydatny na co dzień

Słuchawki JBL Tune 500 to sprzęt z niezwykle przystępnej półki cenowej. Charakteryzuje się designem dedykowanym przede wszystkim młodym użytkownikom, którym zależy na uniwersalności słuchawek i rozsądnym stosunku jakości do ceny. Słuchawki zostały zaprojektowane w niezwykle elegancki, a jednocześnie prosty sposób. Doskonale dopasują się do każdej codziennej stylizacji. Lekka i składana konstrukcja sprawia, że słuchawki doskonale sprawdzą się w podróży, ponieważ są niezwykle lekkie i zajmują mało miejsca. Dodatkowym atutem jest płaski kabel, którego kształt zapobiega plątaniu się. Poduszki w nausznikach oraz wyściółka są bardzo miękkie i gwarantują doskonały komfort korzystania, nawet przez kilka godzin bez przerwy. Słuchawki posiadają także  przycisk sterujący, umieszczony w wygodnym miejscu. Dzięki niemu niezwykle łatwe jest odbieranie połączeń, korzystanie z asystenta głosowego oraz zarządzanie muzyką, tj. przełączanie kolejnych piosenek oraz operowanie głośnością.

 

Specyfikacja słuchawek JBL Tune 500

Test słuchawek nausznych JBL Tune 500 doskonale wypada na tle innych produktów z podobnej kategorii cenowej. Brzmienie jest dobrze wyważone, a jakość dźwięku pozwala na komfortowy odbiór wielu różnych gatunków muzycznych. Przetworniki zamontowane w tych słuchawkach mają średnicę 32 mm, a ich połączenie z technologią JBL Pure Bass daje gwarancję doskonałych wrażeń. Wysokie tony są niezwykle klarowne, środek ciepły, a basy przejrzyste i precyzyjne. Oferowane pasmo przenoszenia to 20 Hz – 20 kHz. Niezawodnym atutem słuchawek jest możliwość korzystania z asystenta Siri czy Google Now, bez wyciągania smartfona z kieszeni, torebki lub plecaka. Na przewodzie słuchawek umieszczono mikrofon, pozwalający na prowadzenie rozmów w wysokiej jakości. Praktycznym rozwiązaniem jest również fakt, że jeżeli pojawi się połączenie przychodzące – jest ono zawsze priorytetem i słuchana piosenka czy oglądany film automatycznie jest zatrzymywany.

 

Czy warto kupić słuchawki JBL Tune 500

Opinie użytkowników słuchawek JBL Tune 500 świadczą o tym, że jest to dopracowany produkt, który doskonale spełnia stawiane mu zadania. Jest to produkt adresowany głównie do młodych odbiorców, szukających dobrego jakościowo, podstawowego modelu słuchawek w przystępnej cenie. Firma JBL, jak zawsze, gwarantuje swoim klientom bardzo dobrą jakość dźwięku oraz wytrzymały, dopracowany pod względem wyglądu produkt.