Każdy doskonale wie, że dzień powinno się zawsze zaczynać od pożywnego, smacznego śniadania. A jeśli mowa o najlepszym śniadaniu – prawie wszyscy kochają chrupiące, dobrze wypieczone tosty z ulubionymi dodatkami. Aby jednak grzanki wyszły idealnie, warto zaopatrzyć się w dobry jakościowo sprzęt, który stanie na wysokości zadania. Toster Philips Daily Collection z pewnością należy do grupy tego typu asortymentu. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją modelu Philips HD2516/90.

Model Philips HD2516/90 i jego wyposażenie – najlepsze funkcje tostera

Firma Philips od wielu lat pracuje nad innowacyjnymi sprzętami AGD i RTV – ich doświadczenie z pewnością pomaga w zrozumieniu potrzeb i wymagań konsumentów, bowiem wszelkie funkcje i wyposażenie, jakie posiadają produkty Philips, są w pełni wystarczające. Nie inaczej jest w przypadku tego gadżetu kuchennego. Jakie funkcje posiada toster Philips HD2516/90?

  • osiem trybów opiekania,
  • dwa regulowane otwory na grzanki,
  • funkcję rozmrażania,
  • funkcję podgrzewania,
  • możliwość anulowania procesu opiekania,
  • funkcję automatycznego wyłączenia,
  • specjalny ruszt na pozostałe pieczywo,
  • tackę na okruszki pieczywa.

Tryby opiekania – wybierz swój ulubiony sposób!

Toster Philips daily collection posiada aż osiem trybów opiekania. Dla Ciebie najlepsze są mocno przypieczone tosty, a inny domownik preferuje delikatne grzanki? Boisz się, że żytni chleb może inaczej zareagować na czas pieczenia, niż zwykłe pszenne pieczywo? Nie musisz się tym martwić! Osiem poziomów opiekania daje naprawdę szeroki wachlarz możliwości, dzięki czemu każdy miłośnik tostów znajdzie dla siebie idealny sposób na grzanki.

Regulowane otwory na grzanki

Toster Philips HD2516/90 posiada również dwa wbudowane, regulowane otwory na grzanki. Wydawać by się mogło, że tylko dwa otwory to zbyt mało, jak na toster przeznaczony dla chociażby czteroosobowej rodziny. Nic bardziej mylnego – sprzęt bardzo szybko i sprawnie się nagrzewa, co nie pozwoli Ci zbyt długo czekać na grzanki. Dodatkowo: jeśli się spieszysz, zawsze możesz wybrać wyższy poziom opiekania, który z pewnością przygotuje tosty w szybkim tempie!

Innowacyjne rozwiązania?

Ten model tostera od firmy Philips ma również zdecydowanie pomocną funkcję – automatyczne wyłączanie sprzętu. Jeśli zdarzyło Ci się kiedykolwiek zapomnieć odłączyć toster od prądu lub po prostu przypalić ulubione grzanki, to teraz możesz odetchnąć z ulgą. Toster dzięki tej opcji jest chroniony przed ryzykiem zwarcia, co zapewnia duże bezpieczeństwo domownikom. Dodatkowo urządzenie posiada opcję anulowania do natychmiastowego wyłączenia tostera. Jeden przycisk gwarantuje bezpieczne korzystanie z tostera wszystkim użytkownikom, umożliwiając zatrzymanie procesu opiekania w każdym momencie pracy.

A jak wygląda kwestia podgrzewania pieczywa? Niejednokrotnie pewnie zdarzyło Ci się jeść śniadanie w biegu. Szczególnie młodzi rodzice mają problem z tym, by na spokojnie zjeść cały posiłek na ciepło. Funkcja podgrzewania dostępna w tosterze Philips HD2516/90 idealnie się sprawdza w takich sytuacjach. Ponadto, toster posiada także funkcję rozmrażania, co z pewnością ułatwi przygotowanie pieczywa w jak najszybszym czasie.

Philips HD2516/90 – cena

Toster Philips, mimo wielu dostępnych opcji, nie ma zbyt wygórowanej ceny. Jego koszt oscyluje w granicach normalności, porównując go do innych dostępnych produktów na rynku. Cena z pewnością jest atrakcyjna, jeśli zwrócisz uwagę na możliwości, jakie oferuje model Philips HD2516/90.

Philips HD2516/90 opinie – jak konsumenci oceniają toster?

Kupując sprzęt, zawsze warto zrobić krótki research i zapoznać się z recenzjami na jego temat, jakie dodają konsumenci. Ten model tostera ma sporo pozytywnych opinii w Internecie. Według użytkowników ogromną jego zaletą jest aż osiem opcji opiekania i szybkość nagrzewania się sprzętu. Klienci uważają również, że dzięki specjalnej tacce na okruchy, czyszczenie tostera jest o wiele łatwiejsze.